Ateş Kuşları Başrolleri Kim?

Ateş Kuşları dizisinin oyuncuları arasında; İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu ve dizideki çocukluk karakterlerine hayat veren Umut İnan, Almira Abay, Fuat Fatih Odabaşı, Berke Obuz ve Umut Ege Baştemur yer alıyor.

ates-kuslari-39-dizi-izle

Ateş Kuşları 41. Bölüm Özeti

Ateş Kuşları, Barbar’ın nezarete atılmasıyla bir kere daha evlerini kaybetme korkusu yaşar. Ancak Seyfi’nin şantajına boyun eğmek yerine ona büyük bir oyun oynamaya kararlıdırlar. Onların mahalleden gitme ihtimalini öğrenen Reyhan ise annesinden habersiz Hacer, Mercan ve Gülayşe’yi güne davet eder.

Tüm mahalleli kadınlarla birlikte güne katılan Mercan, Gülayşe ve Hacer ortama uyum sağlamak zorunda kalırken aslında Reyhan, Kara’ya büyük bir tuzak kurmuştur. Bu tuzak Kara’nın başını yakarken Ateş Kuşları’nı da bir kere daha mahalleliyle karşı karşıya getirecektir. Seyfi’nin tüm çabalarına rağmen Hacı Hafız anlattığı hikayelerle giderek mahallelinin saygısını kazanmaktadır. Sultan, hayalini kurduğu zengin hayata adım adım yaklaştığını düşünürken onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Zıpkın, Sare ile birlikte Ankara’ya gideceğini kardeşlerine nasıl söyleyeceğini bilemez. Sabit satılması için galeriye bırakılan Ejderha’dan ayrılmaya hazır değildir, onu geri almak için Su ile birlikte büyük bir işe kalkışır. Çelik Komutan ise kızı Ayça’nın kendisinden gizli bir işler çevirdiğine emin olur ve bu konuda Barbar’dan yardım ister.

Ateş Kuşları 41. Bölüm İzle

Ateş Kuşları 42. Bölüm İzle

Ateş Kuşları yeni bölümüyle Cuma atv'de!

Haber Merkezi 

Editör: Haber Merkezi