Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na atanan Orhan Bayraktar için hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette ASKF Başkanı Yaşar Zımba'ya, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Erenler Gençlik ve Spor İl Müdürü Özcan Çelikten, ASKF Yönetiminden Necmettin Koçak, Çetin Serter, Yahya Berk, Uğur Kobaş, Selim Özen, Egemen Gürses eşlik etti.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada, "Orhan Bayraktar uzun yıllardır belediyelerde çalıştığı için belediye tecrübesine ve prensiplerine sahip bir kişi. Zeki Toçoğlu döneminde Özel Kalem Müdürlüğü, sonrasında daire başkanlıkları ve en son Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Birçok ulusal federasyon yönetim kurullarında görev aldı, kulüp başkanlıkları yaptı ve en son yaptığımız seçimde de ASKF yönetim kurulumuzda çalışma arkadaşımız oldu" dedi.

Zımba ayrıca, "Orhan kardeşim benim başkan vekilimdir. SBB Başkanı Yusuf Alemdar'ın desteği ile kendisiyle ortak istişare ile kurumsal, başarılı, çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Orhan kardeşimi bu göreve atayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar'a da teşekkür ediyorum. Orhan Bayraktar'ı bir kez daha tebrik eder, işlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: basın bülteni