CUMHURİYET İLKOKULU BAHÇESİNDE TÖREN

27 Nisan Perşembe günü Sakarya Necmi Uztürk Spor Salonu Salonunda düzenlenen 320 öğrencinin yarıştığı Sakarya İli Artistik Cimnastik Şampiyonasında Hendek Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden Zeynep Su Yıldırtan, Zeynep Deva Sunman, Ezgi Doğa Yılmaz ve Merve Sevim takım olarak katıldıkları yarışmada başarılı teknik gösterileri ile 4. olarak okullarına Kupa ve madalyaları kazandırdılar. 2 Mayıs Salı günü saat 08.00 da Hendek’e büyük gurur yaşatan başarılı öğrencilere Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde tören düzenleneceği duyuruldu.

 

ANTRENÖR YILDIRTAN TEŞEKKÜR ETTİ

Hendek Jimnastik Kulübü Antrenörü Ali Yıldırtan, “Birçok branşta başarılı sporculara ev sahipliği yapan Hendek artık cimnastikte de başarılı sporcular yetiştirmekte iddialı bir ilçe. Bu başarılar asla tesadüf değildir. Antrenmanlarda ter dökerek azimle çalışan sporcularımızın başarılarının mimarları onların geleceğini inşa etmeye çalışan kıymetli ailelerinin ve bizlere sonsuz imkan sağlayan Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu’nundur. Sporcularımıza, Kıymetli ailelerine ve Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu’na Hendek Jimnastik Kulübü ve Hendek halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN BABAOĞLU TEBRİK ETTİ

Sakarya Artistik Cimnastik Şampiyonasında 4’ncü olan minik sporcuların başarısından son derece gurur duyduklarını belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ İlçemizde spora ve sporcuya yapılan yatırımlar ile gençlerimizin ve minik yavrularımızın spor yapmasına olanak sağlamanın nasıl sonuçlar verdiğine şahit oluyoruz. Gençlerimizin ve minik yavrularımızın başarıları gördükçe gurur duymaya devam ediyoruz. Hendek’imiz, Sakarya’mız ve ülkemiz bu başarıları hak ediyor. Hendek Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuya desteğimiz sürecek. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Başarılarının devamını diliyor, başta sporcularımız olmak üzere kıymetli aileleri ve değerli antrenörlerini tebrik ediyorum" dedi.

Can İkiz

Editör: Can İkiz