Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın nikahını kıydığı, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in nikah cüzdanını verdiği düğün cemiyetine; Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, iş ve siyaset dünyasından kalabalık davetli topluluğu ile Akçalı ve Gül ailelerinin akrabaları katıldı. Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve dernek yöneticileri de kalabalık bir grupla düğün cemiyetine katılarak SYKD Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Akçalı’yı ve ailesini bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Adapazarı İlçesi Çökekler Mahallesinde yaşayan Eski İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Akçalı ve Melek Akçalı çifti misafirlerini kapıda karşılayarak bu özel günlerine katılan tüm sevenlerine teşekkür ettiler.

İrem-Eren Akçalı çiftinin düğün cemiyetine katılan davetliler Akçalı ve Gül Ailelerine ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletirken, genç çifte ömür boyu mutluluklar dilediler.

Güzel müzikleri, geceye özel gösterileri ile davetlilerin bol bol eğlendiği düğün cemiyetinde İrem ve Eren Akçalı çiftinin en özel anlarını Ömer Kenar Film ekibi çektiği fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirdi.

Kaynak: Basın BÜLTENİ