Ünlü televizyon sunucusu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Nur Tuğba Namlı'nın YouTube programına misafir olduğu bir röportajda Survivor programına katılan bazı yarışmacıları eleştirdi. Ilıcalı, 'Keşke Survivor'a almasaydım' dediğiniz kişi var mı?' sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti. Ayrıca Ilıcalı, Asist Analiz programında hangi futbolcuları Survivor'a götürmek istediği sorusuna Emre Belözoğlu ve Arda Turan'ı açıkladı.

"Survivor'a keşke dahil etmeseydim."

Ünlü televizyon sunucusu ve yapımcı Acun Ilıcalı, her açıklaması ve her paylaşımı olay olan bir isimdir ve yine bir Survivor beyanıyla gündemde kendine yer buldu. Son günlerde Nur Tuğba Namlı'nın YouTube programına konuk olan Ilıcalı, "'Survivor'a keşke dahil etmeseydim' dediğiniz kişi var mı?" sorusuna verdiği yanıtla ön plana çıkmıştı.

Acun Ilıcalı, şu anda Asist Analiz programında önemli bir beyanda bulundu. Süper Lig'de görev almış hangi futbolcuları Survivor programına katılmak istediği sorulan Ilıcalı, iki efsane ismi belirtti. Acun Ilıcalı şöyle konuştu: "Emre Belözoğlu ile Arda Turan'ı getir, sonra televizyonun başına otur izle. Benim sunmama bile gerek yok ondan sonra."

Editör: Haber Merkezi