MÜGE ANLI SON BÖLÜM NELER OLDU?

Çifte cinayet kurbanı Şen kardeşler davasında yeni gelişme!

Ganime Hanım, yakın zamanda duruşmaları olduğunu, bir itiraf olduğunu eve iki kişi değil üç kişi girildiğinin ortaya çıktığını söyledi. Babası ve amcasının işkence ile öldürüldüğünü de söyleyen Ganime Hanım, öldürülme sebebinin hırsızlık olduğu iddialar arasında dedi.

Terlikleri ile kaçtı, kocasından dert yandı: 'Eşimin yanında güvende değildim, evlendiğime pişmanım'

Ceylan Koca, kocasına geri dönmeyeceğini, annesinin yanına gideceğini söyledi. Mustafa Koca'ya uzaklaştırma kararı çıkartacağını söyleyen genç kadın hemen boşanma davası açacağım dedi. Eşinden soğuduğunu söyleyen Ceylan, çocuğu gösteririm dedi.

Muğla'dan kaybolan 21 yaşlarındaki iki arkadaş kayıplarının 8. Gününde Müge Anlı'da bulundular.

Yayına bağlanan kızlar Dilan ve Merve, Muğla'da ev tuttuklarını iş bulduklarını ve iyi olduklarını söylediler. Anneler kızlarına geri dön çağrısı yaptı. Kızlar ise, geri dönmeyeceklerini ama yerlerini annelerine söyleyeceklerini bildirdiler.

262 gündür kayıptı, Müge Anlı'da bulundu. Gülistan Tamur alı mı kondu? Yayına bağlanan genç kız, annesiyle konuşmak istemediğini amcası tarafından kendisinin silah zoruyla Mardin'e götürüldüğünü ve annesinin bir şey yapmadığını söyledi. Anne Emine Hanım ise, bunların yalan olduğunu ifade etti.

Gökhan Tombak cinayeti ile ilgili tanık konuştu: 'Mehmet 'ardımda kalan 20 ölü var' dedi'

Gökhan Tombak cinayetinde define olayları ve adı geçenlerle ilgili bildiklerini anlatmak isteyen gizli tanık konuştu. Gökhan rahmetli olduktan sonra köyde 'yazık oldu' dediklerinde Mehmet Çelik de 'niye yazık olacak? Milletin karısına kızına yan gözle bakmasaydı. Babamı bile vururum babam uzakta olduğu için vuramıyorum. Benim arkamda 20 tane leşim var.' diye söylemiş dedi.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu, gazeteci ve program yapımcısıdır. 17 Temmuz 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Anlı, televizyon kariyerine gazetecilikle başlamıştır.

Müge Anlı'nın televizyon kariyerindeki en bilinen programı, ATV kanalında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" adlı canlı yayın talk show programıdır. Bu programda, kayıp kişilerin bulunması, cinayetlerin çözülmesi gibi konular ele alınmakta ve izleyicilere yardım çağrısında bulunulmaktadır. Program, Türkiye'de geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmekte ve sosyal sorumluluk projelerine odaklanmaktadır.

Müge Anlı'nın profesyonel kariyeri boyunca toplumun çeşitli kesimlerinden gelen sorunları dile getiren birçok program ve belgeselde de yer aldığı bilinmektedir. Televizyonculuğunun yanı sıra, gazetecilik ve sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınan Müge Anlı, Türk medya sektöründe önemli bir isim olarak kabul edilmektedir.

Müge Anlı canlı izle linki araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlarda yer alan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izle! vatandaşlarımız tarafından araştırılmakta.

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği reyting rekortmeni televizyon programı Türkiye'nin gündemini belirlemeye devam etmekte.  Programın sıkı takipçileri Müge Anlı canlı izle ekranı araştırmasına çıktı. Müge Anlı Tatlı Sert 8 ŞUBAT 2024  son bölüm canlı izle...

Müge Anlı Tatlı Sert İzle  8 ŞUBAT 2024  İzle!

HABER MERKEZİ 

 

Editör: Haber Merkezi