Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu, gazeteci ve program yapımcısıdır. 17 Temmuz 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Anlı, televizyon kariyerine gazetecilikle başlamıştır.

Müge Anlı'nın televizyon kariyerindeki en bilinen programı, ATV kanalında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" adlı canlı yayın talk show programıdır. Bu programda, kayıp kişilerin bulunması, cinayetlerin çözülmesi gibi konular ele alınmakta ve izleyicilere yardım çağrısında bulunulmaktadır. Program, Türkiye'de geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmekte ve sosyal sorumluluk projelerine odaklanmaktadır.

Müge Anlı'nın profesyonel kariyeri boyunca toplumun çeşitli kesimlerinden gelen sorunları dile getiren birçok program ve belgeselde de yer aldığı bilinmektedir. Televizyonculuğunun yanı sıra, gazetecilik ve sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınan Müge Anlı, Türk medya sektöründe önemli bir isim olarak kabul edilmektedir.

Müge Anlı canlı izle linki araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlarda yer alan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izle! vatandaşlarımız tarafından araştırılmakta.

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği reyting rekortmeni televizyon programı Türkiye'nin gündemini belirlemeye devam etmekte.  Programın sıkı takipçileri Müge Anlı canlı izle ekranı araştırmasına çıktı. Müge Anlı Tatlı Sert  8 Mart 2024 son bölüm canlı izle! 

Müge Anlı Tatlı Sert İzle  8 MArt 2024 İzle

MÜGE ANLI SON BÖLÜM NELER OLDU?

  • Hayalleri suya düşüren sucu sevgili konuştu. Ortağıyla birlikte borçlarını kabul etti, senetle ödeme sözü verdi.

  • Birsen Eroğlu, sucu Oğuzhan tarafından evlilik vaadiyle 500 bin lira dolandırıldığını iddia ederek annesi Suna ile stüdyoya gelmişti. Müge Anlı dünkü yayının ardından Oğuzhan ve Kubilay'n Birsen'e olan borcunu kabul etiklerini, her birinin 5 ay içinde ödenecek 175 Bin lira senet imzaladıklarını açıkladı. Kalan parayı da üçüncü ortak Serhat'ın vereceği ama o kişinin senet imzalamadığı belirtildi.
  • Kayınvalide gelin canlı yayında karşı karşıya. Mesut Günaltay'a 6 aydır ulaşılamıyor.
  • Sadegül Hanım, kocası Mesut'u 15 gün önce gördüğünü, kocasının 15 gün önce gelip çocuklarını markete götürdüğünü, Iraklı/İranlı bir kadın tefeciye bulaştığını, ihanet iddialarını ise reddettiğini anlattı. Sadegül Hanım kadının da ihanet iddialarını yalanladığını belirtti.
  • 22 yaşındaki Cemile Üstün aranıyor.
  • Anne Ayşe Üstün kızının 22 yaşındaki erkek arkadaşı Ali Cabbar'ın yanında olduğunu, Ali Cabbar'ın Tiktokçu bir çocuk olduğunu, sigortalı bir işi olmadığını, kızının birçok hastalığı olduğunu, ilaç kullandığını, Ali'nin kızına bakamayacağını anlattı.
  • Arkadaşının can dostu ile birlikte kaybolan Eda Yılmaz aranıyor.
  • 2007 doğumlu Eda Yılmaz'ın arkadaşının can dostu (Pitbull cinsi köpek) ile birlikte İstanbul'dan kayboldu. Anne Seda Hanım'ın kızını aramak için stüdyoya geldi. 2007 doğumlu Eda Yılmaz'ın iki buçuk yaşında bir çocuğu olduğu, 14 yaşındayken anne olduğu açıklandı.
  • Arkadaşının can dostu ile kaybolmuştu. 16 yaşındaki kız bulundu.
  • 2007 doğumlu Eda Yılmaz'ın arkadaşının can dostu (Pitbull cinsi köpek) ile birlikte 5 gün önce İstanbul'dan kaybolduğu anne Seda Hanım'ın kızını aramak için stüdyoya geldiği açıklanmıştı. Eda bulundu, yayına bağlandı.
Kaynak: HABER MERKEZİ