Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. Detaylar haberimizde..

Boğa ve yükselen Boğalar bu hafta aşk ve keyif dolu etkilerle hayatınızda yer edecek. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular ya da biriyle flörtleşiyorsanız, hayatınızda bir insan varsa onunla atacağınız adımlar ile keyifli bir hafta olacak. Bu hafta Venüs'ün Jüpiter'le olan olumlu açısı gelecek planlarınızı hızlandıracak. Uzak yerlerden güzel haberler alabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla girilecek iş birliklerinde şanslı ve fırsatlı olabilirsiniz. Eğitim fırsatlarınız da yüksek olacak. Okul hayatınızda eğitimle ilgili konularda, geziyle ilgili konularda hem ticari faaliyetlerde hem tatil yaparken önemli insanlarla bağlantı kurma potansiyeliniz de yüksek. Eğitimle ilgili konularda da Şubat ayında çok daha rahat ilerlemeler devreye girebilir. Diğer taraftan farklı ve sıra dışı olan her şeyin ilginizi çektiği ve olayları daha büyük resimden gördüğünüz de bir dönem içerisindesiniz o yüzden bu süreçte aklınıza birden fazla fikir gelebilir ya da güzel fikirler sabah kahvesini içerken aklınıza düşebilir. Bu dönem değişik fikirlerden feyz alacak aynı zaman farklı konuların hayatınıza olumlu yansımalarını çok net göreceksiniz. Uzak yerlerde ya da sizi daha az tanıyan insanların size teklifleri de gündeme gelebilir. Kalıcı ve uzun süreli ilişkiler ve işler yapmak istiyorsanız Cuma gününü bu anlamda desteklisiniz.

Salı gününden Perşembe gününe kadarki süreç daha çok gündelik hayatın ritmi çalışma koşulları ve sağlıkla ilgili konuları kapsarken Cuma, Cumartesi, Pazar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Pazar günü biraz daha kendi içinizde olmak ve kendi özelinize vakit ayırmak önemli olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ