Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. Detaylar haberimizde.

Balık ve yükselen Balıklar, İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta verimli ve üretken olacak, iş hayatınızda ve ilişkilerinizde neyin işe yarayıp yaramadığını çok net görecek ve iş ortamlarınızda sosyal çevrenizden çok güzel haberler alacaksınız. Hem çevre hem özel ilişkileriniz hem de iş hayatınızda çok güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu dönem çeşitli fırsatları karşınıza getirecekler ve siz de bu fırsatları değerlendirmesini bileceksiniz. İşten elde edilen gelirleriniz artabilir. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insanın devreye girmesiyle arkadaş gibi gördüğünüz bir insanla aranızda güzel bir çekim oluşabilir birinden teklif de alabilirsiniz. Arkadaşınız olarak gördüğünüz ya da şimdiye kadar sizden hoşlandığını düşünmediğiniz biri, bu hafta bir teklifle radarınıza girebilir. Şimdiye kadar düşünmemiş olabilirsiniz ama bunu duyduktan sonra bu çok ilginizi de çekebilir. Bu aralar fikirsel olarak sizi kimse tutamaz sosyal medyayı da çok iyi kullanıyorsunuz fikirleriniz çok rahat akıyor kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar ön planda. Öğrenciyseniz bu dönem ve sonrası birkaç hafta boyunca çok rahat öğrenme potansiyeliniz var. Etrafınızda olup biten konu ve olayların merkezinde olacaksınız bu hafta ve etrafınızdaki insanlar da sizin fikirlerinize fazlasıyla önem verecekler. Pazartesi, Salı ve Cuma günlerini iyi değerlendirin.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri para ile ilgili konular daha fazla vaktinizi alacak ama hafta sonunu şehir dışında ya da bir seyahatte yaptığınız bir planı gerçekleştirirken kendinizi bulabilirsiniz. Uzaktaki insanlardan alacağınız haberlere göre Cuma ve Cumartesi gününüzü planlayabilirsiniz. Pazar günü ise kalabalık ortamlarda olmak, toplumsal işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle ve hayatınızı paylaştığınız insanla, onun ailesiyle güzel bir Pazar size kendinizi özel hissettirebilir.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ