Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. 

Kova ve yükselen Kovalar müşterek para konuları, alacak verecek hesaplar bu hafta bu konular önemli. Dolunay’ı da bu alanlarda yaşadınız. Evliyseniz eşinizin, ailenizin, patronunuzun parası, müşterek para alanlarınızda önemli olaylar ya da burada önemli kararlarla ilgilisiniz. Bir yandan da kendi paranızın sorumluluğu kendi kazançlarınıza odaklanmanız gereken bir dönemken başka insanlara yardım etmeniz ya da ortaya çıkan bir borç ya da bir ödemeyle uğraşmanız para ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerektiğini size hatırlatıyor.

Bu hafta Mars'ın Jüpiter'le olan dik açısı ev, aile ve yuva alanlarınızda abartılı tavırlarla hareket edeceğinizi gösteriyor. Aile büyüklerinizle ateşli tartışmalara karşı dikkat edin. Evinizde spor yapıyorsanız sakatlanma riskine karşı dikkatli olun. Sakarlıklar, düşmeler, çarpmalar abartılı davranışlardan kaynaklı karşınıza gelebilir. Aile ortamınızda da bir konuyu çok büyütmemeye özen gösterin. Evde çalışmanız gerekiyorsa bu dönemde organize ya da disipline olmakta zorlanabilirsiniz. Para ile ilgili konularda önemli sorumluluklar var. Bir borcun altına girmek ya da sevdiğiniz insanla para ile ilgili konularda gelecek planlarınızı hızlandırmak devreye girebilir. Hiç beklenmedik yerlerden gelecek bir golle hesapta olmayan parasal konuların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz burada önemli bir paranın, bir borcun sorumluluğu devreye girecek gibi görünüyor. Hemen yelkenleri suya indirmeyin. Bir şeyleri almaktan kaynaklı bir borcun altına girebilirsiniz ama diğer taraftan çok güzel şans ve fırsatların da karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu dönem sizi biraz yorabilir ama bir malın, mülkün, evin ya da arabanın sahibi olmak için size göz kırpacak.

Perşembe ve Cuma günleri Güneş'in Jüpiter'le Merkür'ün Jüpiter'le olumlu açısı aile ortamından ve evle ilgili bir şeyleri satın almayla ilgili alandan yana güzel fırsatlar yakalayacağınızı ve bu fırsatların da bir borca dönüşeceğini ama bu borcu öderken de rahatsız olmayacağınızı anlatıyor. O yüzden karşınıza böyle bir olasılık gelirse bunları değerlendirin. Hafta sonu evde durmak istemeyebilirsiniz bu aralar sosyalliğiniz artacak kendi kafanıza göre davranmak isteyebilirsiniz ve bunu yaparsanız kendinizi çok daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda bu aralar fırsatlarınız çok yüksek herkes sizin peşinizde ama siz kimseyi beğenmiyorsunuz.

Kaynak: HABER MERKEZİ