Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. 

Başak ve yükselen Başaklar haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Dolunay’ın etkileri bu hafta başında da devam ediyor demek ki sağlığınıza, ilişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Bu aralar sağlığınızla alakalı herhangi bir sıkıntı yaşarsanız bu ilişkinizden kaynaklı olabilir ya da diğer insanlara kendinizi sevdirememekten, kendinizi onaylatamamaktan, özgüven eksikliğinden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sindirim, bağırsak problemleri ya da sinir sistemi sıkıntılarına karşı dikkat edin çünkü Dolunayın etkisi 15 gün sürecek.

Salı günü Mars'ın Jüpiter'le olan dik açısı iş ortamlarınızda disipline olamama etkisini karşınıza getirecek. Bir işinizi bu hafta tamamlamanız gerekiyorsa, bir iş seyahati yapmanız gerekiyorsa disipline olamayacaksınız bundan kaynaklı olarak işinizde bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Burada bir rahat hareket etme prensibi devrede olacak bu etkilere hem eğitim hayatınızda hem seyahatlerde hem işle ilgili konularda dikkat etmeye daha disipline olmaya özen göstermeye çalışın. Merkür'ün Satürn'le ve Güneş'in Satürn'le olan kavuşumu ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde. Sevdiğiniz insanın hayatında önemli olaylar oluyor olabilir. Sosyal çevresinden bir insanla yaşadığı bir sıkıntı ya da yapacağı bir iş bu dönem sevdiğiniz kişinin gündemine yerleşebilir ve siz de bu konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın bu dönem kendini bu konulara veriyor olması sizinle olan ilişkisinde bir mesafe yaratabilir ya da siz böyle hissedebilirsiniz. Bu dönem sevdiğiniz insanın sağlığı, iş koşulları ile ilgili konularda zorlanmaları sorunları da karşınıza gelebilir o yüzden özel hayatınızda ekstra sorumluluklar üstünüze binecek bu da sizin hayattan aldığınız enerjiyi aşağıya çekebilir. Böyle bir sorumlulukla karşılaşırsanız sevdiğiniz insan üzerinden o yükü almayı ihmal etmeyin çünkü bunu yaparsanız ödülleri ve mükafatı da güzel olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri güzel bir planın devreye girmesi dış ortamlardan gelecek önemli haberler, geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde önemli açılımlar seyahat, eğitim, ticari faaliyetlerde güzel şans ve fırsatlar sizinle olacak. Hayatınızda bu dönem bir insan yoksa Perşembe ve Cuma günleri biriyle tanışma olasılığınız yüksek görünüyor. Beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışlı olmaya özen gösterin onların hayatında yaşanacak olumsuzluklara karşı sizin toleranslı olmanız hafta sonu önemli.

Kaynak: HABER MERKEZİ