Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. 

Balık ve yükselen Balıklar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Dolunay’dan almış olduğunuz etkiler de özel hayatınıza dikkat çekmekteydi. Sağlığınıza, görüntünüze, kendinize ve hayatınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem ama hayatınızda bir insan yoksa ya da sevdiğiniz insanla anlaşamıyorsanız bütün bunların ne anlamı var ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Hatta Dolunay’dan almış olduğunuz etkilerle sevdiğiniz insanla aranızdaki gerilimler iyice büyümüş olabilir.

Bu hafta iletişimsel işlerinizde yakın çevrenizle girişilecek her tür oluşumda beklenmedik bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Organize olabilirseniz ticari faaliyetlerinizde satış ve reklama yönelik adımlarınızda sosyal medyayı kullanıyorsanız ya da dijital platformlarda yaptığınız satışlarda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu aralar hayat sizi fazlasıyla bunaltmış durumda. Güneş’in Satürn'le ve Merkür'ün Satürn'le kavuşumu hayata olumsuz bakmanıza neden oluyor. Zihinsel rahatsızlıklarınız artmış olabilir, anksiyeteler, korkular su yüzüne çıkmış olabilir ama hayatın sorumluluklarını almanız gereken bir dönem. Bu, geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerde size güzel fırsatlar sunacak. Şu an yaptığınız işlerin ya da alacağınız bu sorumlulukların ne işe yaradığını henüz göremiyorsunuz ama göreceksiniz. Bu dönem zihinsel sağlığınıza yatırım yapın, egzersizlerinizi aksatmayın, ayak bölgenizi ve bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin. Sonunda çok hızlı akacak bazı şeyler ve istediğiniz birçok şarta da kavuşmuş olacaksınız ama en çok da bu konulardan test edileceksiniz.

Perşembe ve Cuma günleri oldukça şanslı iletişimsel işlerinizde yakın çevrenizdeki bir insandan gelecek bir haber sizi havalara uçurabilir. Bu haberler davalarla ilgili olabilir, iş hayatınızdan beklediğiniz haberleri kapsayabilir özel hayatınızda bu aralar üzüldüyseniz oradan da çok güzel haberler geldiğini Perşembe ve Cuma günleri çok net görebilirsiniz. Hafta sonu dikkat edin çünkü bu aralar her şeyi kafanızda büyütmenizden kaynaklı olarak tepkileriniz farklı olacak, sıra dışı planların peşinde koşacaksınız. Hayati planlarınızda da sınırlarınızı iyi çizin planlarınızı doğru oluşturun sorumluluklarınızı bilin bunu yaptığınız takdirde bu hafta yüzü gülen burçların başında siz olacaksınız.

Kaynak: HABER MERKEZİ