Perşembe: Gök gürültülü sağanak yağışlı bir gün bekleniyor. Sıcaklıklar 24°C'yi görecek, gece ise 13°C'ye kadar düşecek. Yağış nedeniyle vatandaşların tedbirli olmaları, dışarı çıkarken şemsiye ve yağmurluk gibi koruyucu ekipmanları yanlarında bulundurmaları tavsiye ediliyor.

Cuma: Bulutlu bir hava hakim olacak. Gün içerisinde sıcaklık 22°C, gece ise 11°C olacak. Yağış beklenmemekle birlikte bulutlu hava nedeniyle güneş ışığını az görebiliriz.

Cumartesi: Parçalı bulutlu bir hava öngörülüyor. Gündüz 23°C'ye kadar çıkan sıcaklıklar, gece yine 11°C'ye kadar düşecek. Dışarıda plan yapacaklar için uygun bir gün olacağı tahmin ediliyor.

Pazar: Çok bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar gündüz 22°C, gece ise 11°C civarında olacak. Hafta sonunun son gününde bulutlu hava, Sakaryalıların güneş ışığını az görmesine neden olacak.

Sakarya'da hafta sonu boyunca sıcaklıkların 22-24°C arasında değişmesi ve geceleri 11-13°C'ye kadar düşmesi bekleniyor.

Adapazarı Dar Sokakta esnaf olan Serhat Ulukaya, '' Havalar her geçen gün daha da güzelleşiyor. Bugün dediğinize göre yağmurlu olacakmış. Biraz serinletir. Toprak için yağmurların kararında yağması bereket demektir.''dedi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ