1. Amatör kümede maçlar nefes kesiyor. A Grubu’nda Pazarköy Eğitimspor, Karapürçekspor ile karşı karşıya geldi. Akyazı Suni Çim’de oynanan karşılaşmayı Pazarköy 2-1 kazanarak puanını 4’e yükseltti. Pazraköy’e galibiyeti getiren golleri Ali Çağdaş ve Mustafa Koruyu’dan geldi. Grubun diğer maçında ise ilk hafta galiplerinden Tekspor, Harunustaspor ile karşı karşıya geldi. Kırmızı Beyazlılar rakibini 6-1 mağlup ederek ikide iki yaptı ve haftayı zirvede tamamlamış oldu. 

TEK GÜLEN TAŞKISIĞI
Sakarya 1. Amatör küme B Grubu’nda ilk maçların tek kazananı Taşkısığıspor Erenler Stadı’nda Çaykışlaspor ile karşı karşıya geldi. Bordo mavililer iyi bir oyun ile sahadan 2-1 galip ayrılarak puanını 3’e çıkardı. Galibiyeti getiren golleri ise Oğuzhan Özsezer ve Mücahit Kolay kaydetti. Grubun diğer maçında Söüğütlüspor ve Demirspor karşı karşıya geldi. Erenler Stadı’nda oynanan karşılaşmanın ilk devresi 1 Muhammed’in ve 40’da Coşkun’un golleri ile 1-1 tamamlandı. Mücadele de aynı skorla bitince puanlar paylaşıldı. 

EŞİTLİK BOZULMADI
Play off’a iyi bir başlangıç yapan ve İlk haftayı galibiyet ile kapatan Şeyhvarmazspor, Hacımercan Sahası’nda Sinanoğluspor ile karşı karşıya geldi. İlk devresi karşılıklı gollerle 1-1 sona eren mücadelenin ikinci devresi de büyük çekişmeye sahne oldu. Takımlar birer gol daha bulurken mücadele 2-2’lik eşitlikle sona erdi ve takımlar 1’er puana razı oldu. 
 

Muhabir: Süleyman DOĞRU