Sosyal Belediyecilik
Başkan Mutlu Işıksu, yaptığı açıklamada, "15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanımızın resmi açılışını da hep birlikte yapacağız. Adapazarı Belediyesi olarak sosyal projelerimize devam ediyor, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak için büyük çaba gösteriyoruz. 84 mahallemizde hayata geçirdiğimiz projelerle daha yaşanabilir bir Adapazarı için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin huzuru ve mutluluğu için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz" dedi.

Yenikent Bölgemize Hayırlı Olsun
15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı'nın, Yenikent bölgesine hayırlı olması dileğinde bulunan Işıksu, pazar yerinde yüzlerin güldüğünü ve vatandaşların memnuniyetinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Yeni Pazar Yerleri Çok Yakında Hizmete Giriyor
ADA Pazar Güneşler Yerleşkesi ve Korucuk Kapalı Pazar Yerlerinin noter huzurunda yapılan kura çekimlerinin ardından çok yakında faaliyete geçeceğini duyuran Işıksu, Yenigün-Tepekum Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı'nın inşaatının tüm hızıyla devam ettiğini ve 50-60 gün içinde neticelendireceklerini açıkladı.


 

Kaynak: Basın Bülteni