İkizler ve yükselen İkizler hem toplumsal konular hem işinizle ilgili konular bu hafta önem kazanırken Pazartesi öğleden sonra bambaşka bir rota çizmeye başlayacaksınız. Sosyal çevreniz çok hareketli olabilir ya da sevdiğiniz insana sürpriz yapmayı düşünüyorsanız organizasyonel birtakım işlerin altına girecekseniz Pazartesi akşamüstü saatleriyle, Salı ve Çarşamba günleri bu konularda koşturmalarız hızlı olabilir.

Salı günü Mars'ın Kova burcuna geçişi seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler alanınızda hızlı bazı konuları karşınıza getirebilir. Arkadaşlarınızla bir seyahat planı varsa bunlar hızlanabilir. Öğrenciyseniz bu dönem mücadelenizi derslerinize, çalışma konularınıza, koşturmanız gereken alanlara aktaracaksınız. Fikirlerinizi diğer insanlara iletirken daha hümanist ve demokratik davranmak durumunda olacaksınız ya da bunu arzu edeceksiniz. Böyle olmayan insanlara karşı adil taraflarınızla tartışmayı tercih edeceksiniz. Tanımadığınız ortamlarda, yollarda ya da sizi hiç tanımayan daha az tanıyan insanların yanında bazı sıkışmalar güç savaşlarına açık olacaksınız.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde tanımadığınız insanlarla takışmayın. İş ortamlarınızda bir mevzunun sonuna gelebilirsiniz ve bu sizi çok sinirlendirebilir. Yanınızda birilerini çalıştırıyorsanız onlardan zarar görme ya da onların hayatında yaşanacak bir problemin sizin hayatınıza yansıması etkileri de devreye girebilir.

Venüs'ün Kova burcuna geçişi ile Cuma gününden sonra bir rahatlama etkisi de devreye girecek. Problemler yaşadıysanız birileriyle mahkemelik olduysanız şimdi bu olaylara daha farklı gözlerle bakacağınız da bir süreç olacak. Perşembe gününden sonra konu ve olayları kafanıza çok fazla takmazsanız çözümlerin de karşınıza geldiğini çok net göreceksiniz. Bu hem okul hayatınızda hem gelecek planlarınızda hem de iş ortamlarını da karşınıza gelebilir. Bu dönem kimseyle davalık olmamaya özen gösterin. Bu dönem alacağınız bazı önemli güçlü kararlar varsa bu kararlar özellikle ilk dönem doğumlu İkizler burcuysanız ya da yükseleniniz ilk derecelerdeyse sizi destekleyen kararlar da olabilir. Bu hafta fikir ve düşüncelerinizi insanlara anlatırken sıkılganlıklarınıza dikkat edin. İnsanları dinlemediğinizi fark edin ve bu aralar verdiğiniz tepkilerin ne kadar yüksek olduğunu da görmeye çalışın. Bunu yaptığınız an itibariyle çok daha hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendi halinizde olmak, hayatınızda bir insan varsa da bazı plan değişikliklerine gitmek önemli olabilir.

Kaynak: HABER MERKEZİ