TEKNOLOJİ HABERLERİ Bu haber 8898 kez okundu
15 Ocak 2014, Çarşamba - 14.10

Zeka oyunları sitesi

Bazı oyunlar büyük bir uğraş gerektirmezken bazı yapımlar ise büyük bir çaba sonucunda sizlere aradığınız şeyleri vermektedirler.

Zeka oyunları sitesi

Bazı oyunlar büyük bir uğraş gerektirmezken bazı yapımlar ise büyük bir çaba sonucunda sizlere aradığınız şeyleri vermektedirler. Daha açık bir şekilde ifade edecek olursak bahsi geçen büyük uğraş gerektiren yapımlar zeka oyunları olarak karşımıza çıkarlar. Aslında bütün yapımlar sahip oldukları yapıları itibari ile bir zeka gerektirirler ancak zeka oyunları ile ifade edilen yapımlarda sizler görsellerden daha çok oyun sistemi ile ilgilenirsiniz.

Mesela araba oyunlarında kontrol sistemini çözdükten sonra dikkatli bir sürüş yapmanız yeterli olurken bu yapımlarda durum biraz daha farklıdır. Örneğin nesne bulma sistemleri en bilinen örnekler arasında yer alır. Sizler bu sistemlerde her bölümde ayrıntıları göz önüne almak zorundasınızdır. Durum böyle olunca bu sistemlerin yer aldığı siteleri bulmakta zor olacaktır. bebekoyunu.com.tr bizlere bu konuda aradıklarımızı sunacaktır.

barbi bebek
Bir de zeka ile birlikte yetenek de gerektiren yapımlar var ki onlar da ayrı başlıklarda karşımıza çıkar. Makyaj oyunları bu yapımlardan biridir. Hem neyi nasıl yapacağınızı düşünürken hem de yapabilecek yeteneğe sahip olmalısınız. Makyaj oyunları oynanıştan daha çok görselleri ile konuşulduğu için çoğu oyuncu için bir zeka oyunu olarak düşünülmez.

Barbi oyunları ise bu iki sistemi de bünyesinde bulundurur. Sizlere büyük bir makyaj yapma sistemi sunan barbi oyunları aynı zamanda da zorlu bulmacalar ile de karşınıza çıkabilmektedir. Bu yapımlarda her zaman olduğu gibi bizlere dünyanın en meşhur ve en güzel kızlarından Barbie eşlik ediyor olacak.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...