YAŞAM HABERLERİ Bu haber 472 kez okundu
24 Eylül 2013, Salı - 10.45

YÜRÜYÜŞLER BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri, Çamdağı Parkuru ile başladı. Doğaseverler, 18 kilometrelik güzergâh boyunca eşsiz doğanın ve temiz havanın keyfini çıkardı.

YÜRÜYÜŞLER BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri’nde, sonbahar dönemi Hendek Çamdağı Parkuru ile başladı. Kent Meydanı’ndan hareket eden otobüsler ile Çamdağı’na ulaşan doğaseverler, 18 kilometrelik parkur boyunca doğal güzellikler arasında yürüyüş yaparak, eşsiz doğanın ve temiz havanın keyfini çıkardı. Gerçekleştirilen yürüyüşün sonunda, varış noktasına ulaşmanın mutluluğunu yaşayan doğaseverler, Büyükşehir Belediyesi’ne düzenlemiş olduğu güzel organizasyondan dolayı teşekkür etti.
29 EYLÜL’DE KAMIŞLI’YA
Sakaryalılar, Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri Sonbahar Dönemi’nde 8 hafta boyunca 3 yeni parkurda yürüyerek şehrin doğal güzelliklerini keşfedecek. Doğa tutkunlarının ilgili hafta içerisinde kayıt yaptırabilecekleri gelecek parkur programı ise şöyle; 29 Eylül Kamışlı Parkuru, 6 Ekim Kundura Yaylası – Büyük Yayla Parkuru, 13 Ekim Oflak Dağı Parkuru, 27 Ekim Akçay Parkuru, 3 Kasım Çamlıca Gölü Parkuru, 10 Kasım Kaymakam Suyu Parkuru, 17 Kasım Karagöl Yaylası – Yanık Yaylası Parkuru.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...