SPOR HABERLERİ Bu haber 443 kez okundu
9 Kasım 2019, Cumartesi - 18.41

Yeşilyurt sevindirdi

Hendek Yeşilyurt Belde Spor önceki gün çok anlamlı bir işe imza attı.

Yeşilyurt sevindirdi

Hendek temsilcisi, Ayşe Sadi Ünal Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören otizmli çocukları ziyaret ederek onlara forma hediye etti

BAŞKAN KATILDI
Hendek Yeşilyurt Belde Spor Kulübü Başkanı ve Sakarya Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demiray, Teknik Direktör Vahat Ay, takım kaptanı ve aynı zamanda kalecisi olan Zekeriya Aygün ve forvet Beytullah Karamahmut ile birlikte Ayşe Sadi Ünal Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören otizmli çocuklar için farkındalık oluşturmak adına forma hediye etti.

ERGÜN AĞIRLADI
Ayşe Sadi Ünal Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu ve aynı zamanda Sakarya Otizmle Yaşam Derneği Başkanı Gülser Ergün, Okul Müdürü Merve Özkan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ferhat Kardaş ile birlikte Hendek Yeşilyurt Beldespor Başkanı İrfan Demiray, teknik direktör ve oyuncuları okul binasında kabul etti.

“HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ”
Okul hakkında bilgi alan Başkan Demiray, “Biz, bu çocukların her türlü sürecinde destek olmaya hazırız. Kendi işyerimde çalışan bir personelimin oğlu da aynı durumda ve biz ona bu konuda her türlü destek olmaya çalışıyoruz. Okulunuz gerçekten güzel bir ortama sahip. Bu tür ziyaretleri spor kulübümüz ve birliğimiz bazında sık sık gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Rehabilitasyon Merkezinin kurucusu ve dernek başkanı olan Gülser Ergün, kendi çocuğunun da bu merkezde eğitim gördüğünü belirterek, “Kendi çocuğumda bu merkezde eğitim görüyor. Burada eğitim gören tüm çocuklarımız bizim değerimiz. Ziyaretleri için Başkan İrfan Demiray’a bu ziyaretleri ve forma hediyesi için çok teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

1/4
Yeşilyurt sevindirdi
Yeşilyurt sevindirdi
2/4
Yeşilyurt sevindirdi
Yeşilyurt sevindirdi
3/4
Yeşilyurt sevindirdi
Yeşilyurt sevindirdi
4/4
Yeşilyurt sevindirdi
Yeşilyurt sevindirdi

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...