TEKNOLOJİ HABERLERİ Bu haber 3480 kez okundu
28 Şubat 2020, Cuma - 12.46

YENİ ÇAĞIN OYUN TRENDİ: E-SPOR

YENİ ÇAĞIN OYUN TRENDİ: E-SPOR

Teknoloji ilerledikçe, para değişikliği yapmak için mesleklerin bir türü haline. Görünüşe göre e-spor oyunlarının çağındayız. İnternet üzerinden gerçek oyunculara karşı yarışan sporcular şimdi güçlü başkentler peşinde koşuyorlar. 1.5 milyar dolarlık e-spor oyunları endüstrisinde, sporcuların kazancı sınırları zorluyor. Eskiden çocuklarının bilgisayarda vakit geçirmesine karşı olan ebeveynler, şimdi onları oynamaya teşvik ediyor. 18 yaşın altındaki sporcular bile bir milyon dolara kadar gelir elde edebilir. Çoğu amatör spor hayatta kalmaya çalışırken, e-spor varlıklarını güçlendirerek yoluna devam eder ve fazladan çabaya gerek yoktur. Çocuklar ve gençler için zaten hayatın bir parçası haline geldi.

E-spor oyunları online oyunlara dayalı bir spordur. Elektronik sporlar, dünyanın her yerinden insanların internet üzerinden oyun oynayabilecekleri veya oynayabilecekleri veya dünyanın farklı yerlerinden insanların belirli zamanlarda düzenlenen uluslararası büyük elektronik spor organizasyonları ile buluşup oynayabileceği bir spor olarak tanımlanabilir. Diğer spor müsabakalarında olduğu gibi, e-Spor müsabakaları insanları veya takımları bir araya getirir ve çeşitli yeteneklerin konuşabileceği, izleyebileceği ve oyunu oynayabileceği hoş bir ortam yaratır. Diğer sporlar gibi, hem fiziksel hem de zihinsel çaba ve beceri gerektirir.

Bugün birçok ulusal ve uluslararası e-Spor turnuvası düzenlenmektedir. Bu turnuvalar oyunculara rekabet edebilmeleri için profesyonel bir ortam sağladı ve elektronik spor ve sporcu konseptlerinin geliştirilmesine ve yayılmasına katkıda bulundu. Her gün düzenlenen resmi ve özel turnuvaların sayısı ve bu turnuvalara gösterilen ilgi artmaktadır ve bunun sonucunda e-Sporcular bunu profesyonel bir meslek olarak gerçekleştirebilmektedir.

Game In Turkey veya Gaming In Turkey bir Medya Merkezi, Espor Ajansı ve Oyun Ajansıdır. Türkiye'de oyun, oyuncular ve markalar arasındaki oyun ve dünya esp. Gaming in Turkey, tüm ortakları için stratejilerine uygun hizmetler sunmakta ve marka kimliğini deneyimsel alanda en etkin ve verimli bir şekilde ileten temel çözümler hazırlamaktadır. Oyuncular ve oyunlar arasında güçlü bir iletişim kurar ve oyun pazarlama teknikleri ile kurumsal çözümler sunar. Marka iletişimini ve imajını yönetmek için çözüm odaklı taktikler kullanır. Game in Turkey tarafından özel olarak entegre edilmiş, çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama hizmetleri sunulmaktadır. Türkiye'de oyun oynamak sadece oyun endüstrisine odaklanırken, bu sektördeki tüm platformlara hizmet vermektedir.

Günümüzde giderek daha popüler hale gelen e-spor oyunları, Türkiye'de Game in Turkey çatısı altında toplanıyor. Oyun Yönetimi ve Oyun Pazarlaması gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren birçok alanda GIT deneyimi ile hizmet sunulmaktadır. Game in Turkey ile oyunların her alanında yönetme, geliştirme ve iletişim gibi kritik konularda başarı elde etmek kolaydır.

Detaylı bilgi için; https://www.gaminginturkey.com

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...