TEKNOLOJİ HABERLERİ Bu haber 1269 kez okundu
26 Kasım 2019, Salı - 15.41

WebStudio Dijital Ajans

Merkezi İstanbul’un güzide bölgelerinden Ataşehir’de bulunan WebStudio, 10 yıldan fazla süredir web tasarım ve web yazılım alanlarında hizmet vermektedir.

WebStudio Dijital Ajans

Merkezi İstanbul’un güzide bölgelerinden Ataşehir’de bulunan WebStudio, 10 yıldan fazla süredir web tasarım ve web yazılım alanlarında hizmet vermektedir. Şimdiye kadar ulusal ve uluslararası düzeyde birçok önemli projeye imza atan WebStudio, dijitalleşen dünyanın gerekliliklerine ve müşteri taleplerine en uygun çözümleri üretmektedir. Bu bağlamda, şirketin sunduğu ana hizmetler şöyle sıralanabilir:

  1. Kurumsal web tasarım

  2. Her türlü e – ticaret sistesi tasarımı

  3. Logo ve marka tasarımları

  4. SEO danışmanlığı ve SEO ve mobil uyumlu internet sitesi tasarımı

  5. Dijital reklam ve pazarlama hizmetleri

  6. Kurumsal kimlik tasarımı

  7. Responsive web tasarım hizmetleri

Bu hizmetler WebStudio Dijital Ajans’ın sunduğu temel hizmetler olmakla beraber, web tasarım hizmetleri konusunda farklı talepleriniz için de şirketle iletişime geçebilir, fikir ve danışmanlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde dijital dünya giderek daha büyük bir platform haline gelmiş ve özellikle şirketlerin pazarlama ve marka çalışmalarında çok önemli bir yere sahip olmuştur. Bu gelişmeleri ve trendleri yakından takip eden WebStudio, alanında uzman kişileri seçerek oluşturduğu ekip ile şirketlerin bu dünyada iyi ve sürdürülebilir bir yer edinmesine destek olmaktadır. Sunduğu hizmetlerin her zaman arkasında durmakta ve satış sonrasında da teknik destek sağlamaya devam etmektedr.

Hâlihazırda yüzlerce şirketin hizmet verdiği web tasarım alanında WebStudio’yu seçkin hale getiren ana ilkelerin başında dürüstlük, takım çalışması, tecrübeleri en iyi şekilde kullanma, müşteri odaklılık ve profesyonellikten taviz vermeme ilkeleri yer almaktadır. Özellikle İstanbul’daki birçok firma, bu ilkelere sıkı sıkıya bağlı kalan ve kurum kültürü dahilinde modern teknolojiye etkin şekilde kullanmasından ötürü dijital dünyanın kapısını WebStudio ile aralamaktadır. Alanında en iyi olmayı amaçlayan ve rekabetten asla çekinmeyen WebStudio, sahip olduğu bilgi ve tecrübenin yanında gelişmiş müşteri hizmetleri ve insana değer veren yönetim anlayışı ile de beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Faaliyet gösterdiği alan ne olursa olsun her firma, kamu ya da özel sektör kuruluşu için WebStudio’da uygun çözümler bulunmaktadır. Müşterilerden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendiren, bu talepleri karşılamakla kalmayıp daha iyi ve gelişmiş öneriler de sunan WebStudio için her yeni proje, yeni bir heyecan ve macera niteliği taşımaktadır. Her projeye sahip olduğu bütün tecrübelerden bir şeyler katmaya ve günün sonunda tamamen özgün tasarımlar üretmeye çalışmaktadır. Bu arada WebStudio’nun kapıları her daim herkese açıktır. Bir projesi ya da fikri olan herkes, bir ücret ödemeden WebStudio ofisine gidip uzman kişilerden görüş alabilmektedir

1/1
WebStudio Dijital Ajans
WebStudio Dijital Ajans

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...