SPOR HABERLERİ Bu haber 1101 kez okundu
2 Haziran 2020, Salı - 10.37

Vites Yükseltiyoruz

Rüstemler’de toplanan Sakaryaspor, çalışmalarına hız veriyor

Vites Yükseltiyoruz

Bayram sonrasında ikinci kez top başı yapan Sakaryaspor, her geçen gün tempoyu arttırıyor. Teknik direktör Şaban Yıldırım önderliğinde çalışan yeşil siyahlılar vites yükseltmeye başladı

HAZIRLANACAKLAR
Sakaryaspor, 10 günlük aranın ardından Rüstemler Tesisleri’nde topbaşı yaptı. Güç ve kondisyon eksikliğini kapatmak isteyen yeşil siyahlı futbolcular, hazırlanan özel programla 1 ay içerisinde eski hallerine dönmeyi hedefliyor. Yeşil siyahlı oyuncular, her geçen gün biraz daha vites yükseltecek. Form düzeylerini eski haline getirmek isteyen futbolcular hem salonda hem de sahada yaptıklarıı çalışmalarla hazır hale gelmeyi planlıyor.

YILDIRIM’DAN İLGİ
Teknik patron Şaban Yıldırım sporcuların idman açığını kapatmaları için çalışmaların üzerinde duruyor. Teknik ekip ile birlikte sporcu performanslarını yakından takip eden tecrübeli teknik adam, antrenmanlar boyunca yeşil siyahlı oyuncularla bireysel toplantılar yapmayı da ihmal etmiyor. Temmuz ayına kadar takımı hazır hale getirmek isteyen Yıldırım, teknik kadroyla program üzerinde çalışıyor. 

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...