EĞİTİM HABERLERİ Bu haber 820 kez okundu
5 Ağustos 2017, Cumartesi - 16.12

UĞUR'DA VELİ-ÖĞRETMEN BULUŞTU

Sakarya Uğur Anadolu Lisesi veli bilgilendirme ve tanışma toplantısında konuşan Kurucu Müdür Yavuz Müftüoğlu, “Öğrencilerimiz, gençlerimiz bize sadece velilerimizin değil, milletin ve devletin emanetidir” dedi.

UĞUR'DA VELİ-ÖĞRETMEN BULUŞTU

BAŞARI
Sakarya Uğur Anadolu Lisesi 'Veli bilgilendirme ve tanışma toplantısı' okulun Nurten Büyükakten Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu, 40 yıllık eğitim yolculuğunda her yeni neslin aldığı bayrağı bir önceki nesilden çok daha yükseğe ve ileriye taşıdığını gördüğünü ifade ederek, “Onun için gençlerimizin her birini bizlerden çok daha üstün olarak görüyorum. Bizler bugünlerin, onlar ise umutla, gururla başarıyla dolu yarınların sahibidir” dedi.

EMANET
Müftüoğlu, “Öğrencilerimiz, gençlerimiz bize sadece velilerimizin değil, milletin ve devletin emanetidir” diye konuştu. Müftüoğlu'nun konuşmasının ardından okul öğretmenleri tanıtıldı ve program Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Barış Sezgin'in sunumu ile devem etti. Ardından Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek okulun genep yapısı hakkında bilgi verdi ve program okulun genel müdür yardımcısı Adil Kurt'un sınav sistemi üzerinde gerçekleştirdiği sunum ile son buldu.

1/3
UĞUR
UĞUR'DA VELİ-ÖĞRETMEN BULUŞTU
2/3
UĞUR
UĞUR'DA VELİ-ÖĞRETMEN BULUŞTU
3/3
UĞUR
UĞUR'DA VELİ-ÖĞRETMEN BULUŞTU

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...