SİYASET HABERLERİ Bu haber 354 kez okundu
23 Şubat 2020, Pazar - 14.03

Tever’de kan bağışı çağrısı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Kızılay’ın azalan kan stokuna istinaden yarın il başkanlığı binasında kan bağışı etkinliği yapacaklarını duyurarak çağrıda bulundu.

Tever’de kan bağışı çağrısı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kızılay Kan Merkezi iş birliğiyle parti binasında kan bağışı kampanyası başlatacak. AK Parti İl Başkanlığı binası içerisinde kurulacak olan mobil kan merkezine gelen vatandaşlar ve partililer, gereken formları doldurarak ve muayene sonrası kan bağışında bulunabilecek.
İl Başkanı Tever: “Kızılay Sakarya Şubesi ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesi olan kan bağışı kampanyası organize edeceğiz. 24 Şubat Pazartesi (yarın) saat 14.00’te parti binamızda kurulacak olan mobil kan merkezlerinde kan bağışlarını alacağız. Ülkemizin dört bir yanında kan bağışı bekleyen vatandaşlarımıza duyarsız kalmamak adına Türk Kızılay’ına kan bağışı desteğinde bulunacağız. Ben buradan tüm hemşerilerimize seslenerek kan bağışçısı olmaları noktasında gönüllü olmalarını rica ediyor ve yarın düzenleyeceğimiz etkinliğe tüm gönüldaşlarımızı, hemşerilerimizi davet ediyorum” ifadelerine değindi.

1/1
Tever’de kan bağışı çağrısı
Tever’de kan bağışı çağrısı

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...