SPOR HABERLERİ Bu haber 501 kez okundu
14 Ocak 2020, Salı - 10.51

Taraftardan 'kiralık' tepkisi

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile yönetimin ‘Kiralık’ hareketine tepki gösterdi

Taraftardan 'kiralık' tepkisi

"KABUL EDİLEMEZ"
Yeşil siyahlı taraftarlar yaptıkları açıklamada “Sakaryaspor gibi koca bir çınarın sponsorluk anlayışına tepki olarak formalarımızın önüne “kiralık” yazdırılması kabul edilemez bir gerçekliktir. Bugünün tek hasadı armanın etrafında kenetlenmiş büyük Sakaryaspor taraftarıdır. Bizim için deplasman tribünleri kiralıktır, formalar bizimdir.”

“SAKARYASPOR BİZİM”
“Daha önce aynı durumla baş başa kalan kulübümüz formasının önüne taraftarının ismini yazarak kendi yolunu çizmişti. Bugün alınan bu altı doldurulamaz kararı kendimize yediremiyoruz. Bugün de gördük ki, Sakaryasporumuz sponsorluk konusunda bilerek ve istenerek siyaset tarafından birçok kirli polemiğin içerisine çekilmeye çalışılmaktadır. İnsanlar için temizlenmenin yolu çamurda yuvarlanmak değildir! Biz Sakaryaspor’u her zaman tertemiz sevdik! Kiralık umutlarınız, satılık hayalleriniz sizin olsun! Sakaryaspor bizim! Armamıza ve formamıza bin selam olsun!”

1/2
Taraftardan
Taraftardan 'kiralık' tepkisi
2/2
Taraftardan
Taraftardan 'kiralık' tepkisi

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...