EKONOMİ HABERLERİ Bu haber 1153 kez okundu
1 Haziran 2020, Pazartesi - 22.54

Taksitle Araba Almak Artık Çok Kolay

Taksitle Araba Almak Artık Çok Kolay

İktisatEvim, taksitle araba imkanı sunmakta ve sunduğu bu imkanı peşinatsız yapmaktadır. Günümüz şartlarında yüksek faizli kredileriden sıkılan insanlar, sistemimizi tercih etmektedirler. Herhangi bir peşinat zorunluluğu koymadığımız ve taksitlendirme yaptığımız için  taksitle araba almak artık çok kolay.

Almak istediğiniz arabanın fiyatını tespit etmeniz ve bunu bize belirtmeniz gerekmektedir. Bu noktada seçeceğiniz araba ve fiyatı, tamamen size kalacaktır. Almak istediğiniz arabanın fiyatı ne kadar ise, o kadarlık fiyat belirtebilirsiniz. Daha sonra sisteme giriş şeklini belirtmeniz gerekmektedir. Peşinatlı ya da peşinatsız giriş yapabilirsiniz. Peşinatınızın olması, borcunuzun erken bitmesini ve hayalinizdeki arabaya erken ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bu aşamadan sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarlarını belirlemeniz ve yine bize belirtmeniz gerekmektedir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarları, kaç kişilik tasarruf grubuna dahil olacağınızı belirler. 24 kişiden oluşturularak başlayan gruplar, 240 kişilik iktisat gruplarına ulaşmaktadır. 24 kişi demek; 24 ay demek. Taksit tutarları, direkt olarak vade sayısını belirlemektedir. Her ay, bir kişiye istediği  araba satın alınır ve teslim edilir. Bu şekilde her ay bir üyenin isteği  gerçekleştirilmiş olur.

Tüm detaylar netleştirildikten sonra detaylar sözleşme haline getirilir ve karşılıklı imzalanır. Buradan sonra yapılması gereken tek şey; noter huzurunda sıranızın belirlenmesinin beklemektir. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile ne zaman araba sahibi olacağınız belirlenir. Bu sayede kaçıncı ayda arabayı alabileceğinizi öğrenmiş olursunuz. Sıranızın sonlarda olmasına üzülmeyin! İktisatEvim, son sıralarda yer alan kişilere yardımcı olmakta ve sırasını öne almaktadır. Bu sayede hedeflenen süreden önce araba sahibi olan kişiler, minnet duymaktadırlar. Sistem tamamen kullanıcı odaklı olduğu için  ödeme zorluğu yaşanması durumunda üyelik dondurulabilir ve mola verilebilir. Daha sonra istediğiniz zaman üyeliğinizi aktif edebilir ve ödemelere devam edebilirsiniz.

Bu hizmetin karşılığında çok az iktisat bedeli tahsil eden firmamız, her şeyi satın almanızı sağlamaktadır. Para ile arsa, ev ve araba satın alabilirsiniz. İktisatEvim, istediğiniz ürünü satın alır ve sorunsuz şekilde size teslim eder. Tüm detaylar için iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...