SPOR HABERLERİ Bu haber 606 kez okundu
14 Şubat 2020, Cuma - 11.37

Statta maç provası

Sakaryaspor, Kırşehir belediye maçının provasını dün statta gerçekleştirdi

Statta maç provası

Sakaryaspor, Kırşehir Belediye karşılaşmasının hazırlıklarına dün Sakarya Atatürk Stadyumu’nda yaptığı antrenmanla sürdürdü

HEDEF GALİBİYET
Sakaryaspor, dün Sakarya Atatürk Stadyumu’nda yaptığı antrenmanla birlikte Kırşehir Belediye karşılaşmasına hazırlanmaya devam etti. Antrenmana çeşitli pas çalışmalarıyla başlayan yeşil-siyahlı futbolcular pas çalışmasının ardından koşu, denge ve hızlılık antrenmanlarını da başarıyla sonuçlandırdı. Teknik ve taktik idmanının ardından çift kale maç yapan Sakaryasporlu futbolcular, son olarak şut çalışması yaparak antrenmanı noktaladı.

HASAN BİLAL DİKKAT ÇEKTİ
Antrenmanın tamamında tüm futbolcular büyük mücadele verdi ve her top için savaştı. Çift kale maça geçildikten sonra ise öne çıkan iki isim Berk İsmail Ünsal ve Hasan Bilal oldu. Hasan Bilal sağ kanattan içeri kat ederken yaptığı vuruşla topu çatala göndererek alkış aldı. Hasan Bilal, antrenmanda gösterdiği performansla dikkat çekti.

BAKLAVA İKRAM EDİLDİ
Dün yapılan antrenmandan sonra Sakaryaspor sevdalısı taraftarlar futbolculara ve teknik ekibe baklava ikram etti. Baklava ikramından sonra futbolcular, taraftarlarla birlikte fotoğraf çektirdi.

1/3
Statta maç provası
Statta maç provası
2/3
Statta maç provası
Statta maç provası
3/3
Statta maç provası
Statta maç provası

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...