YÜZMEDE DERECELER AÇIKLANDI

Okul Spor Faaliyetleri programında yer alan Minikler Yüzme İl Birinciliği sona erdi. Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen Okul Sporları Yüzme İl Birinciliği yarışlarına çok sayıda sporcu katıldı

SPOR 24.04.2019, 01:56 24.04.2019, 01:56
YÜZMEDE DERECELER AÇIKLANDI

MADALYALAR VERİLDİ
Sakarya GSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar, Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Salman, Yüzme İl Temsilcisi Yunus Atay’ın yakından takip ettiği yüzme yarışlarında başarılı olan sporcular ödüllerine kavuştu.  50 metre kelebekte kızlarda 7-8 yaş grubunda Ceren Güler 9-11 yaş grubunda Su İnal , erkeklerde 7-8 yaş grubunda Utku Palaoğlu , 9-11 yaş grubunda AlpTanyeri birinci oldu.

DERECELER BELLİ OLDU
100 metre kurbağalamada kızlarda 7-8 yaşta Zeynep Ceyla Zincirci , 9-11 yaşta Defne Tombak, erkeklerde 7-8 yaşta Haktan Özdemir, 9-11 yaşta Özgür Kayra Demirtaş birinci oldu. 4x50 metre serbestte  kızlar 7-8 yaşta ve 9-11 yaşta Özel Enka Okulları, erkeklerde 7-8 yaşta Ö.Şahin Okulu, 9-11 yaşta Bahçelievler Gazi İlkokulu birinci oldu. 50 metre sırtüstünde kızlar 7-8 yaşta Erva Çelik, 9-11 yaşta Güler Nazlı Ersoy, erkekler 7-8 yaşta Sedat Deniz Büyük, 9-11 yaşta Umut Şen birinci oldu.

BİRİNCİLER ALKIŞ ALDI
100 metre serbestte kızlar 7-8 yaşta Sude Çelik, 9-11 yaşta Su İnal, erkekler 7-8 yaşta Utku Palaoğlu, 9-11yaşta Furkan Onsekizoğlu birinci oldu. 100 metre sırtüstünde kızlar 7-8 yaşta Ceren Güler ,  9-11 yaşta Su İnal, erkekler 7-8 yaşta M.Emre Çalık, 9-11 yaşta Ö.Kayra Demirtaş birinci oldu. 50 metre serbestte 7-8 yaşta Sude Çelik, 9-11 yaşta G.Nazlı Ersoy, erkekler 7-8 yaşta Haktan Özdemir, 9-11 yaşta Umut Şen birinci oldu.

MÜSABAKALAR NEFES KESTİ
4x50 metre karışıkta 7-8 yaşta Ö.Enka  Okulları, 9-11 yaşta Ö.Şahin okulları, erkekler 7-8 yaşta Özel Enka O., 9-11 yaşta B.Evler Gazi Okulu birinci oldu. 50 metre kurbağalamada 7-8 yaşta Z.Begüm Karakoç, 9-11 yaşta Defne Tombak, erkekler 7-8 yaşta H.Berk Güleç , 9-11 yaşta Kerem Demircioğlu birinci oldu. 10 metre kelebekte kızlar 9-11 yaşta Elif Karadelioğlu, erkekler 7-8 yaşta Haktan Özdemir, 9-11 yaşta Alp Tanyeri birinci oldu. Dereceye giren sporcular madalyalarını antrenörlerden ve idarecilerden aldı.

Yorumlar (0)
banner35
2
açık
Namaz Vakti 27 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 25 54
2. Beşiktaş 25 54
3. Fenerbahçe 25 51
4. Trabzonspor 25 48
5. Alanyaspor 25 42
6. Hatayspor 25 42
7. Gaziantep FK 26 40
8. Karagümrük 25 37
9. Antalyaspor 25 33
10. Göztepe 25 32
11. Konyaspor 25 31
12. Sivasspor 24 31
13. Malatyaspor 26 31
14. Kasımpaşa 25 29
15. Rizespor 25 27
16. Kayserispor 25 25
17. Erzurumspor 25 25
18. Başakşehir 25 24
19. Denizlispor 26 21
20. Gençlerbirliği 25 21
21. Ankaragücü 24 20
Takımlar O P
1. Giresunspor 23 53
2. Samsunspor 23 49
3. İstanbulspor 23 43
4. Altınordu 23 41
5. Adana Demirspor 23 39
6. Ankara Keçiörengücü 23 38
7. Altay 23 38
8. Tuzlaspor 23 38
9. Bandırmaspor 23 31
10. Bursaspor 23 31
11. Ümraniye 23 31
12. Adanaspor 23 26
13. Menemenspor 23 26
14. Balıkesirspor 23 24
15. Boluspor 23 23
16. Akhisar Bld.Spor 23 19
17. Ankaraspor 23 14
18. Eskişehirspor 23 7
Takımlar O P
1. Man City 25 59
2. M. United 25 49
3. Leicester City 25 49
4. West Ham 25 45
5. Chelsea 25 43
6. Liverpool 25 40
7. Everton 24 40
8. Aston Villa 23 36
9. Tottenham 24 36
10. Leeds United 25 35
11. Arsenal 25 34
12. Wolverhampton 25 33
13. Crystal Palace 25 32
14. Southampton 25 30
15. Burnley 25 28
16. Brighton 25 26
17. Newcastle 25 25
18. Fulham 25 22
19. West Bromwich 25 14
20. Sheffield United 25 11
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 23 55
2. Real Madrid 24 52
3. Barcelona 24 50
4. Sevilla 23 48
5. Real Sociedad 24 41
6. Villarreal 24 37
7. Real Betis 24 36
8. Levante 24 31
9. Granada 24 30
10. Athletic Bilbao 23 29
11. Celta de Vigo 24 29
12. Valencia 24 27
13. Osasuna 24 25
14. Cádiz 24 25
15. Getafe 24 24
16. Deportivo Alaves 24 22
17. Eibar 24 21
18. Real Valladolid 24 21
19. Elche 23 21
20. Huesca 24 19