SAPANCA’NIN ŞAMPİYONLARI

Sapanca İlçesinde düzenlenen Okul Sporları müsabakalarında heyecan doruktaydı

SPOR 23.03.2019, 11:54 23.03.2019, 11:54
SAPANCA’NIN ŞAMPİYONLARI

Okul Sporları Birimi tarafından çeşitli kulvarlarda düzenlenen müsabakalara Sapanca ilçesindeki okullar büyük ilgi gösterdi. Maçlar sonunda dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını törenle aldı

KÜÇÜKLERDE AKÇAY
Sapanca Spor Salonunda düzenlenen Okul Sporları Masa Tenisi İlçe Birinciliği müsabakaları sonunda Küçükler kategorisinde erkeklerde Akçay Ortaokulu birinci, Sinan Göksun Ortaokulu ikinci, İmam Hatip Ortaokulu üçüncü olurken, kızlarda ise Alaçam Ortaokulu birinci, Sinan Göksun Ortaokulu ikinci, Kemalettin Samipaşa Ortaokulu üçüncü oldu. Dereceye giren takımlar kupa ve madalyalarını tören ile aldı.

YILDIZ ALAÇAM
Masa Tenisi Yıldızlar kategorisinde erkeklerde Alaçam Ortaokulu birinci, Sinan Göksun Ortaokulu ikinci, Nazmiye Ö.Sözer Ortaokulu üçüncü olurken, kızlarda Alaçam Ortaokulu birinci, İmam Hatip Ortaokulu, Sinan Göksun Ortaokulu ve Kemalettin Samipaşa Ortaokulu ikinci (Aynı puanda oldukları için 3 okul ikinci) oldu.

İMAM HATİP GENÇLER ŞAMPİYONU
Masa Tenisi gençler kategorisinde erkeklerde İmam Hatip Lisesi birinci, Sapanca Anadolu Lisesi ikinci, Sapanca MTAL üçüncü olurken, kızlarda İmam Hatip Lisesi birinci, Sapanca Anadolu Lisesi ikinci, Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi üçüncü oldu.

FUTSALDA ANADOLU LİSESİ
Sapanca Spor Salonunda oynanan Okul Sporları Genç Erkekler Futsal Sapanca İlçe birinciliği müsabakaları sonunda Sapanca Anadolu Lisesi birinci, ŞAGEL And. İ.H.L.  ikinci, Sapanca METEM üçüncü, Lokman Hekim MTAL. Dördüncü oldu.

ALAÇAM’DNA 2 KUPA
Sapanca Spor Salonunda oynanan Okul Sporları Badminton Sapanca İlçe birinciliği müsabakaları sonunda yıldızlar kategorisinde hem erkekler ve hem de kızlarda Alaçam Ortaokulu birinci, İmam Hatip Ortaokulu ikinci, Sinan Göksun Ortaokulu üçüncü oldu. 

POTADA SİNAN GÖKSU
Sapanca Spor Salonunda oynanan Okul Sporları Küçük ve yıldız erkekler Basketbol Sapanca İlçe birinciliği müsabakaları sonunda Sinan Göksun Ortaokulu birinci, Kemal Sami Paşa Ortaokulu ikinci, ŞAGEL İmam Hatip Ortaokulu üçüncü oldu. Sapanca Spor Salonunda oynanan Okul Sporları Genç Erkekler Basketbol Sapanca İlçe birinciliği müsabakaları sonunda Sapanca Anadolu Lisesi birinci, Lokman Hekim MTAL. ikinci, Sapanca METEM üçüncü oldu. Takımlar kupa ve madalyaları sonrasında büyük sevinç yaşadı

Yorumlar (0)
banner35
11
az bulutlu
Namaz Vakti 08 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 27 60
2. Galatasaray 28 58
3. Fenerbahçe 27 55
4. Trabzonspor 28 51
5. Alanyaspor 28 46
6. Hatayspor 28 46
7. Gaziantep FK 28 43
8. Karagümrük 28 41
9. Göztepe 27 36
10. Antalyaspor 28 36
11. Sivasspor 27 34
12. Konyaspor 26 32
13. Malatyaspor 28 31
14. Kayserispor 27 31
15. Kasımpaşa 28 30
16. Başakşehir 28 29
17. Rizespor 27 28
18. Ankaragücü 27 26
19. Erzurumspor 27 26
20. Denizlispor 27 24
21. Gençlerbirliği 27 21
Takımlar O P
1. Giresunspor 25 53
2. Samsunspor 25 50
3. İstanbulspor 25 47
4. Adana Demirspor 25 45
5. Altınordu 25 45
6. Altay 25 44
7. Tuzlaspor 25 41
8. Ankara Keçiörengücü 25 40
9. Bursaspor 25 34
10. Ümraniye 25 34
11. Bandırmaspor 25 32
12. Boluspor 25 29
13. Menemenspor 25 27
14. Adanaspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 25 22
17. Ankaraspor 25 16
18. Eskişehirspor 25 7
Takımlar O P
1. Man City 28 65
2. M. United 28 54
3. Leicester City 28 53
4. Chelsea 27 47
5. Everton 26 46
6. Tottenham 27 45
7. West Ham 26 45
8. Liverpool 28 43
9. Aston Villa 26 40
10. Arsenal 27 38
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 28 35
13. Crystal Palace 28 34
14. Southampton 27 33
15. Burnley 28 30
16. Newcastle 27 27
17. Brighton 27 26
18. Fulham 28 26
19. West Bromwich 28 18
20. Sheffield United 28 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 25 59
2. Barcelona 26 56
3. Real Madrid 26 54
4. Sevilla 25 48
5. Real Sociedad 26 45
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 26 37
8. Athletic Bilbao 25 33
9. Celta de Vigo 26 33
10. Granada 26 33
11. Levante 26 32
12. Valencia 26 30
13. Osasuna 26 28
14. Cádiz 26 28
15. Getafe 26 27
16. Real Valladolid 26 25
17. Elche 25 24
18. Eibar 26 22
19. Deportivo Alaves 25 22
20. Huesca 26 20