OLGUNLAR YARI FİNALDE

Olgunlar Turnuvasında Genç ve Tecrübeli Olgunlarda mücadele devam ediyor

SPOR 23.07.2019, 11:44 23.07.2019, 11:44
OLGUNLAR YARI FİNALDE

Gazi Metal 31.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda 34.akşam maçları geride kalırken, Olgunlar kategorisinde ilk 4 sırayı alan takımlar da hemen hemen belli oldu!

EŞLEŞMELER DE BELLİ OLDU
9 takımın Tek Devre halinde karşılaştığı maçlar sonunda ilk 4 sırayı alan takımlar Yarı Final grubuna katılacak. Kocaeli’nin eski profesyonel futbolcularının yer aldığı Sakarya Bahçeşehir Koleji 7 maçın 7’sini de kazanarak, grubu 1.sırada tamamlayıp Yarı Final grubuna katılan ilk takım oldu. Grup 2ncisi Uzman Kimya da grubu 2.sırada tamamlayıp Yarı Finale çıktı. Akyazı Konak İnşaat ile Sakarya Masterlar derneği ise 3 ve 4.sıorayı alarak Yarı Finale yükselen son 2 takım oldu. buna göre de Yarı Final eşleşmeleri Sakarya Bahçeşehir Koleji ile Akyazı Konak İnşaat, Uzman Kimya ile de Sakarya Masterlar derneği tek maç üzerinden karşı karşıya gelecekler. Yenen takımlar şampiyonluk, yenilenler ise 3-4ncülük maçları oynayacaklar.

KEBAPÇI BEY: 4    STA SPOR KOMPLEKSİ: 6

Hakem: Berat İnekçioğlu***

Kebapçı Bey: Bahattin**, Zafer**, Faysal**, Resul**, Murat**, Çetin***, Ersin**, Ergün**

Antrenör: Buğra Deniz

STA Spor Kompleksi: Osman**, Hasan**, Engin**, İlker** Koray**, Tamer***, Erhan****, Ergün**, Nedim**, Engin Akyıldız***

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.2-41-50 Çetin, Dk.26 Faysal (Kebapçı Bey), Dk.14 Nedim, Dk.29 Tamer, Dk.32 Engin, Dk.33-35-39 Erhan (STA Spor Kompleksi)

 

YILMAZLAR İNŞAAT: 2       UZMAN KİMYA: 3

Hakem: Sinem Çetin***

Yılmazlar İnşaat: Osman**. Ali** Kadir**, Mustafa**, Özcan**, Sadettin**, Sadullah?, Mustafa**

Antrenör: Celal Çevik

Uzman Kimya: Necmi***, Özcan***, Yasin***, Cengiz***, Emrah***, Şenol**, Sinan ***, Birol***

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Goller: Dk.17 Emrah, Dk.29 Sinan, Dk.44 Şenol (Uzman Kimya), Dk.27 (Pen.) Sadettin, Dk.32 Ali (Yılmazlar İnşaat)

OLGUNLAR PROGRAMI

 

TECRÜBELİ OLGUNLAR 1.TUR         

23 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon

 

OLGUNLAR KATEGORİSİ

24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA

Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya

 

25 Temmuz 2019 Perşembe

(GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

 

TECRÜBELİ OLGUNLAR

26 TEMMUZ 2019 CUMA

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek

Yorumlar (0)
banner59
22
açık
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 37 81
2. Fenerbahçe 37 76
3. Galatasaray 37 75
4. Trabzonspor 37 64
5. Sivasspor 37 58
6. Alanyaspor 38 57
7. Hatayspor 37 57
8. Gaziantep FK 37 54
9. Göztepe 37 51
10. Karagümrük 37 51
11. Konyaspor 37 45
12. Rizespor 37 45
13. Antalyaspor 38 43
14. Başakşehir 37 43
15. Malatyaspor 37 41
16. Kasımpaşa 37 40
17. Kayserispor 37 39
18. Ankaragücü 37 38
19. Erzurumspor 38 37
20. Gençlerbirliği 37 35
21. Denizlispor 37 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 33 67
2. Giresunspor 33 67
3. Samsunspor 33 67
4. İstanbulspor 33 61
5. Altay 33 60
6. Altınordu 33 57
7. Ankara Keçiörengücü 33 55
8. Ümraniye 33 50
9. Tuzlaspor 33 47
10. Bursaspor 33 46
11. Bandırmaspor 33 42
12. Boluspor 33 39
13. Balıkesirspor 33 35
14. Adanaspor 33 34
15. Menemenspor 33 34
16. Akhisar Bld.Spor 33 29
17. Ankaraspor 33 26
18. Eskişehirspor 33 8
Takımlar O P
1. Man City 34 80
2. M. United 33 67
3. Leicester City 34 63
4. Chelsea 34 61
5. West Ham 34 58
6. Tottenham 34 56
7. Liverpool 33 54
8. Everton 33 52
9. Arsenal 34 49
10. Aston Villa 33 48
11. Leeds United 34 47
12. Wolverhampton 34 42
13. Crystal Palace 33 38
14. Brighton 34 37
15. Southampton 33 37
16. Burnley 34 36
17. Newcastle 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 34 26
20. Sheffield United 34 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 34 76
2. Real Madrid 34 74
3. Barcelona 34 74
4. Sevilla 34 70
5. Real Sociedad 34 53
6. Villarreal 34 52
7. Real Betis 34 51
8. Granada 34 45
9. Athletic Bilbao 34 45
10. Celta de Vigo 34 44
11. Osasuna 34 40
12. Cádiz 34 40
13. Levante 34 38
14. Valencia 34 36
15. Getafe 34 34
16. Deportivo Alaves 34 31
17. Real Valladolid 34 31
18. Huesca 34 30
19. Elche 34 30
20. Eibar 34 26