OLGUNLAR SAHAYA İNİYOR

30. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 3 kategoride 52 takımın mücadelesiyle başlıyor.

SPOR 20.06.2018, 11:11 20.06.2018, 11:11
OLGUNLAR SAHAYA İNİYOR

Bu yıl Gazi Metal Fabrikasının Sponsorluğunda, Merhum Ali Abanoz’un adıyla düzenlenecek olan 30. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının grupları elektronik ortamda yapılan kura çekimi ile dün belli oldu, 3 kategoride toplam 52 takımın katılımıyla mücadele bugün başlıyor.

52 TAKIM KATILIYOR
Gazi Metal Fabrikasının Sponsorluğunda, Merhum Ali Abanoz’un adıyla düzenlenecek olan 30. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası bugün başlıyor. Turnuva daha önce olduğu gibi yine eğitime katkı amacıyla, Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneğince düzenlenecek. Bu yıl da Gençler, Olgunlar ve Tecrübeli Olgunlar olmak üzere 3 kategoride gerçekleşecek olan turnuvanın bu akşam ki programı; saat 20.30’da Saygı Duruşu, İstiklal Marşının okunması ve konuşmalar, halk oyunları gösterisi. Saat 21.00 Şöhretler Müsabakası (Hakan Ünsal, Tuncay Şanlı, İbrahima Yattara, Nihat Kahveci, Serdar Kulbilge, Hasan Kabze, Emre Aşık, Hamit Altıntop, Mert Korkmaz, Ahmet Dursun, Veysel Beşik, Mahmut Hanefi Erdoğdu, Murat Hacıoğlu, Anıl Abanoz, Semavi Uzun, Abdurrahman Dereli ve Mehmet Akyüzgibi ünlü isimler, gösteri maçında forma giyeceklerdir. Maçta ekiplerin başında Coşkun Demirbakan ile Erol Kolcu bulunacaktır.), Saat 22.00 Ertaş Harita-Hendek M.T.A.L., Saat 23.00 Orta Nakliyat Sapakspor-Tayyip Kaba İnşaat&Er Yapı.

GENÇ OLGUNLAR KATEGORİSİ (33 TAKIM)

A Grubu
1-Ada Lider
2-BAİ Yapı
3-Barres Lazer
4-Çiftçi Kardeşler
5-İzrek Automotive Labels
6-Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi
7-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup
8-SAFAMDER
9-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat

 

B Grubu
1-Adapazarı Tuğra OSGB&Büztaş Beton
2-Değirmencik Yağmur Halı Yıkama
3-EST Ada Çapa Eşarpları
4-Hendekspor
5-Sakarya Otomotiv
6-Sakarya Spor Adamları Derneği
7-Uluss İnşaat
8-UMPA Gıda

C Grubu
1-Akçamlar Oto
2-Akın Koç Un Fabrikası
3-Ertaş Gayrimenkul
4-Ferkas Mühendislik
5-Masal İnşaat
6-Mavi Yapı
7-Türk Yapı&Kaya Ahşap
8-Uzman Kimya

D Grubu
1-Bies CafeSerdivan
2-ENMA İnşaat
3-Eriş Yem FK
4-Ertaş Harita
5-Hendek M.T.A.L.
6-Samsung Tele Market
7-Teknik Damper
8-Topçuoğlu Koltuk   

OLGUNLAR KATEGORİSİ (11 TAKIM)
1-Akyazı Samastı İnşaat
2-Beyaz Köşk
3-ÇİMPA Gıda
4-Deniz Fren Bosna Pırıldar Market
5-Derman Süt Ürünleri
6-Gündoğdu Elektrik&Ogün Bağlantı
7-Orta Nakliyat Sapakspor
8-Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü
9-Selçuk Borinli Mobilya
10-Tayyip Kaba İnşaat&Er Yapı
11-Umut Oto

TECRÜBELİ OLGUNLAR KATEGORİSİ (7 TAKIM)

1-Beş Kardeşler Mobilya
2-Hamarat Kuyumculuk
3-Kurtuluş Gayrimenkul
4-Marmara İnan İzolasyon
5-Remax Hür
6-TOYOTA
7-Yaymak Makine

Yorumlar (0)
banner59
15
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 36 83
2. M. United 36 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 36 64
5. Liverpool 35 60
6. West Ham 36 59
7. Tottenham 35 56
8. Everton 35 56
9. Arsenal 36 55
10. Leeds United 36 53
11. Aston Villa 35 49
12. Wolverhampton 35 45
13. Southampton 36 43
14. Crystal Palace 35 41
15. Burnley 36 39
16. Newcastle 36 39
17. Brighton 36 38
18. Fulham 36 27
19. West Bromwich 35 26
20. Sheffield United 35 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 36 80
2. Real Madrid 36 78
3. Barcelona 36 76
4. Sevilla 36 74
5. Real Sociedad 36 56
6. Real Betis 36 55
7. Villarreal 36 55
8. Celta de Vigo 36 50
9. Athletic Bilbao 36 46
10. Granada 36 45
11. Osasuna 36 44
12. Cádiz 36 43
13. Levante 36 40
14. Valencia 36 39
15. Deportivo Alaves 36 35
16. Getafe 36 34
17. Huesca 36 33
18. Real Valladolid 36 31
19. Elche 36 30
20. Eibar 36 30