MİNİKLERE MİNDER DAR GELDİ

Sapanca Atatürk Spor Salonunda yapılan küçük-minik ve büyük-minikler Serbest, Grekoromen Güreş İl Seçmeleri sona erdi.

SPOR 06.02.2017, 11:28 06.02.2017, 11:28
MİNİKLERE MİNDER DAR GELDİ

11-13 yaş ve 14-15 Yaş Serbest ve grekoromen sitilde yapılan Güreş İl Seçmeleri müsabakaları nefesleri kesti. Müsabakaları yakından takip eden Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, sporculara başarı diledi. Müsabakalar sonrasında başarılı sporcular madalyalarına kavuştu.
Güreş İl Temsilcisi Secati Eker, “Sapanca’da yapılan küçük-minik ve büyük-minikler güreş müsabakalarımız sona erdi. İki gün süren müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara madalyalarını takdim ettik. Bizlere her zaman destek veren Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz” dedi.

14-15 YAŞ SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

29-32 kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Berat Keskin (Ferdi)

35 Kg. 1-Taner Algan (Akyazı)

38 Kg.

1-Erhan Algan (Akyazı)

2-Alper Kılınç (Akyazı)

42 Kg.

1-Yusuf Sayılı (Akyazı)

2-Osman Akyol (Akyazı)

3-Sinan Özsoy (ASAD)

3-Şahin Özkan (Erenler)

47 Kg.

1-Emirhan Yalçınkaya (Erenler)

2- Talha Öztürk (Pamukova)

3-Fuat Bayraktar (Ferdi)

3-Bekir Yılmaz (Ferdi)

53 kg.

1-Muhammed Talha Başar (Akyazı)

2-Ahmet Bahadırlar (Pamukova)

3-Yusuf Yiğit Cebeci (Ferdi)

59 Kg.

1-Yunus Emre Beşir (Akyazı)

2-Semih Karagöz (Erenler)

3-Mehmet Emin Gül (Akyazı)

3-Hüseyin Duhan Yazıcı (Akyazı)

66 kg.

1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)

2-Muhammed Ali Ceylan (Akyazı)

3-Mehmet Akif Keskin (Akyazı)

73 kg.

1-Hasan Albayrakoğlu (Akyazı)

2-Abdurrahim Mutlu (Erenler)

3-Recep Baki Hikmet (Ferdi)

3-Yusuf Bakla (Pamukova)

85 kg.

1-Haluk Atmaca (Akyazı)

2-Enes Çetinkaya (Erenler)

3-Yavuzhan Duman (Akyazı)

3-Muh.Oğuz Aydın (Pamukova)

100 kg.

1-Emirhan Tekin (Erenler)

2-Ömer Faruk Aydın (ASAD)

3-Muhammed Akçay (Erenler)

14-15 YAŞ GREKOROMEN MÜSABAKA SONUÇLARI

29-32 kg.

1-Özkan Coşkun (Hendek)

2-Berat Keskin (Ferdi),

35 kg. 1-Recep Cihan Ölçer (Ferdi)

38 kg.

1-Berat Büyüktazim (Hendek)

2-Ömer Bekis (Ferdi)

42 kg.

1-Ömer Faruk Başar (Hendek)

2-Osman İlaslan (Ferdi)

3-Abdülkadir Birinci (Hendek)

3-Sinan Özsoy (ASAD)

47 kg.

1-Görkem Erdoğan (Hendek)

2-Hazım Ölçer (Ferdi)

3-Ekrem Erdem (Hendek)

3-Fuat Bayraktar (Hendek)

53 kg.

1-Eray Pilavcı (Hendek)

2-Yusuf Şahin (Ferdi)

3-Ali Haydar Özbakır (Ferdi)

3-M.Emin Özen (Ferdi)

66 kg.

1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)

2-M.Semih Büyükçınar (ASAD)

3-Şerafettin Yılmaz (Hendek)

3-Alparslan Solak (Pamukova)

73 kg. 1-Erhan Kuş (Ferdi)

85 kg.

1-Ertuğrul Civelek (ASAD)

2-Emre Öztürk (Ferdi)

3-M.Oğuz Aydın (Pamukova)

3-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)

100 kg. 1-Ö.Faruk Aydın (ASAD)

11-13  YAŞ SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

29 kg.

1-Yuşa Beşir (Akyazı)

2-Emirkan Zırın (Ferdi)

3-Bilal Erdem (Akyazı)

3-M.Akif Özsoy (Ferdi)

32 Kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Doğukan Can Çeçen (Ferdi)

3-Eren Demirsel (ASAD)

35 kg.

1-Taner Algan (Akyazı)

2-Yaşarcan Çeçen (Akyazı)

3-Adem Kaya (Akyazı)

3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)

38 kg.

1-M.Ahmet Gül (Akyazı)

2-Alper Kılınç (Akyazı)

3-M.Ensar Kut (Akyazı)

42 kg.

1-Abdurrahman Mutlu (Erenler)

2-Emre Duman (Sapanca)

47 kg.

1.Mehmet Memi (Sapanca)

2-Melih Uygun (Akyazı)

3-Kaan Teke (Pamukova)

3-Hasan Efe Şener (ASAD)

53 Kg.

1-Harun Saat (ASAD)

2-Abdülkadir Çetin (ASAD)

3-Bekirhan Kağan Şen (Erenler)

3-Alperen Yazıcı (Akyazı)

59 Kg.

1-M.Emir Duman (Akyazı)

2-Yiğit Erdoğan (Ferdi)

3-Burakcan Yuz (Ferdi)

3-Emir Tuğra Dayal (Ferdi)

66 Kg.

1-Mümincan Aygün (Akyazı)

2-Bünyamin Düzcan (Akyazı

3-Mücahit Kol (ASAD)

75 Kg.

1-M.Ali Atuk (Erenler)

2-F.Mervan Başer (Akyazı)

3-M.Talha Başer (Akyazı

3-Ferhat Virdil (Ferdi)

11-13  YAŞ GREKOROMEN MÜSABAKA SONUÇLARI

29 Kg.

1-Özkan Coşkun (Hendek)

2-Emirhan Zırın (Ferdi)

3-M.Akif Özsoy (Ferdi)

32 Kg

1-Cemal Öztürk (Hendek)

2-Taha Yağcıoğlu (Ferdi)

3-Eren Pilavcı (Ferdi)

35 Kg.

1-Hasan Efe Aykırı (Hendek)

2-Eren Demirsel (ASAD)

3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)

38 kg 1- Efe R.Temizce (Hendek)

42 kg.1-Abdulkadir Birinci (Hendek)

47 Kg.

1-Efe A. Karakaya (Hendek)

2-Hasan Efe Sezer (ASAD)

3-Mehmet Memi (Ferdi)

53 kg.

1-Ö.Faruk Çağlayan (Hendek)

2. Ali K.Semerci (ASAD)

3-Harun Saat (ASAD)

3-Abdülkadir Çetin (ASAD)

59 Kg.

1-Gökhan Şişman (Hendek)

2-Talha Demir (ASAD)

3-M.Enes Çelik (ASAD)

3-Emir T.Dayal (Ferdi)

66 Kg.

1-Yusuf Şahin (Ferdi)

2-Mücahit Kol (ASAD)

75 Kg.

1-Oğuzhan Dedecan (Hendek)

2-Ferdha Virdil (ASAD)

75-90 kg. 1-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)

Yorumlar (0)
banner35
17
açık
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 27 57
2. Beşiktaş 26 57
3. Fenerbahçe 27 55
4. Trabzonspor 27 51
5. Hatayspor 27 46
6. Alanyaspor 27 43
7. Gaziantep FK 27 43
8. Karagümrük 27 41
9. Göztepe 27 36
10. Antalyaspor 27 35
11. Sivasspor 26 33
12. Konyaspor 26 32
13. Malatyaspor 27 31
14. Kasımpaşa 27 29
15. Kayserispor 26 28
16. Rizespor 27 28
17. Başakşehir 27 26
18. Erzurumspor 27 26
19. Ankaragücü 26 23
20. Denizlispor 26 21
21. Gençlerbirliği 26 21
Takımlar O P
1. Giresunspor 24 53
2. Samsunspor 24 50
3. İstanbulspor 24 46
4. Altınordu 24 44
5. Adana Demirspor 24 42
6. Altay 24 41
7. Tuzlaspor 24 41
8. Ankara Keçiörengücü 24 39
9. Bursaspor 24 34
10. Bandırmaspor 24 31
11. Ümraniye 24 31
12. Adanaspor 24 26
13. Boluspor 24 26
14. Menemenspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 24 19
17. Ankaraspor 24 15
18. Eskişehirspor 24 7
Takımlar O P
1. Man City 27 65
2. M. United 27 51
3. Leicester City 27 50
4. Chelsea 27 47
5. Everton 26 46
6. West Ham 26 45
7. Liverpool 27 43
8. Tottenham 26 42
9. Aston Villa 25 39
10. Arsenal 26 37
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 27 34
13. Crystal Palace 27 34
14. Southampton 26 30
15. Burnley 27 29
16. Brighton 26 26
17. Newcastle 26 26
18. Fulham 27 23
19. West Bromwich 27 17
20. Sheffield United 27 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 24 58
2. Barcelona 25 53
3. Real Madrid 25 53
4. Sevilla 24 48
5. Real Sociedad 25 42
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 25 37
8. Granada 25 33
9. Levante 25 32
10. Athletic Bilbao 24 30
11. Celta de Vigo 25 30
12. Osasuna 25 28
13. Getafe 25 27
14. Valencia 25 27
15. Cádiz 25 25
16. Eibar 25 22
17. Real Valladolid 25 22
18. Deportivo Alaves 25 22
19. Elche 24 21
20. Huesca 25 20