KARDEŞLER’DEN EĞİTİM’E DERS

Genç Olgunlar Kategorisi’nin iddialı takımlarından Çiftçi Kardeşler, Çeyrek finaller ilk maçında Murat Eğitim ile karşı karşıya geldi. Rahat bir oyun ortaya koyan Çiftçi Kardeşler, sahadan 9-1 galip ayrıldı

SPOR 15.07.2019, 12:33 15.07.2019, 12:33
KARDEŞLER’DEN EĞİTİM’E DERS

GOL YAĞMURU
Çiftçi Kardeşler ikinci tur ilk maçına gollerle başladı. İlk yarıyı İrfan ve Ayhan’ın golleriyle 2-0 önde kapatan Çiftçi Kardeşler ikinci devrede rakibine gol olup yaptı. Mehmet, İshak ve İlhan ile rahat skorlar bulan siyah beyazlılar mücadeleden 9-1’lik skorla galip ayrılmasını bildi ve 3 puanı hanesine yazdırdı. Murat Eğitim’in tek sayısı ise Kadir Yıldırım’dan geldi.

MURAT EĞİTİM SAKARYA: 1-ÇİFTÇİ KARDEŞLER: 9

Hakem: Semih Kahraman

Murat Eğitim Sakarya: Orhan *Erkan * Efkan * Kemal * Yusuf * Mesut * Kadir **

Antrenör: Akın Arapoğlu

Çiftçi Kardeşler: Behçet *** Ayhan *** Nizamettin Kemal *** İrfan *** Önder *** İlhan *** Mehmet *** İshak *** Emrah ***

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.4 İrfan Can, Dk.15 Ayhan Kalyoncu, Dk.27 Mehmet Gümüştaş, Dk.29-32-34 İshak Topçu, Dk.35 (K.Kalesine) Efkan Akarlar, Dk.36-41 İlhan Var (Çiftçi Kardeşler), Dk.39 Kadir Yıldırım (Murat Eğitim Sakarya)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

15 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

16 TEMMUZ 2019 SALI (GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)

Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik

Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

17 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

18 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Yorumlar (0)
banner59
11
açık
Namaz Vakti 14 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 39 81
2. Galatasaray 39 81
3. Fenerbahçe 39 79
4. Trabzonspor 39 68
5. Sivasspor 39 62
6. Hatayspor 39 61
7. Alanyaspor 39 57
8. Karagümrük 39 57
9. Gaziantep FK 39 55
10. Göztepe 39 51
11. Konyaspor 39 49
12. Rizespor 39 48
13. Kasımpaşa 39 46
14. Malatyaspor 39 45
15. Başakşehir 39 45
16. Antalyaspor 39 43
17. Kayserispor 39 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 39 38
20. Gençlerbirliği 39 38
21. Denizlispor 39 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 35 80
2. M. United 36 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 36 64
5. Liverpool 35 60
6. West Ham 35 58
7. Tottenham 35 56
8. Everton 35 56
9. Arsenal 36 55
10. Leeds United 35 50
11. Aston Villa 35 49
12. Wolverhampton 35 45
13. Crystal Palace 35 41
14. Southampton 35 40
15. Burnley 35 39
16. Newcastle 35 39
17. Brighton 35 37
18. Fulham 35 27
19. West Bromwich 35 26
20. Sheffield United 35 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 36 80
2. Real Madrid 36 78
3. Barcelona 36 76
4. Sevilla 36 74
5. Real Sociedad 36 56
6. Real Betis 36 55
7. Villarreal 36 55
8. Celta de Vigo 36 50
9. Athletic Bilbao 36 46
10. Granada 36 45
11. Osasuna 36 44
12. Cádiz 36 43
13. Levante 36 40
14. Valencia 36 39
15. Deportivo Alaves 36 35
16. Getafe 36 34
17. Huesca 36 33
18. Real Valladolid 36 31
19. Elche 36 30
20. Eibar 36 30