JUDONUN YILDIZLARI

Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmeleri ve Okul Sporları Judo İl Birinciliği gerçekleşen müsabakalarla birlikte sona erdi. Dereceye giren sporcular gerçekleşen tören ile kupa ve madalyalarını aldı

SPOR 25.02.2019, 09:01 25.02.2019, 09:01
JUDONUN YILDIZLARI

Sakarya Spor Salonu’nda yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmeleri ve Okul Sporları Judo İl Birinciliğinde mindere çıkan sporcular kilolarında dereceye girmek için mücadele ettiler. Zevkli ve çekişmeli geçen İl Birinciliği ve seçmelerinin ardından derece yapan sporcular ödüllerine kavuştu. Ödüllerini alan sporcular büyük sevinç yaşadı.

DERECELER BELLİ OLDU
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl seçmelerinde Anadolu Yıldızlar Liginde 38 kg. Yasin Kesici , 40 kg.’da Ayça Çakar , 42 kg Muhammet Yıldırım , 44 kg.’da Zeynep Serra Üstün , 46 kg.’da Murat Güler, 48 kg.’da Irmak Kahveci, 52 kg.’da Gökçe Güneş , 55 kg.’da Yunus Yıldırım, 57 Kg.’da Dilan Karakaş,  60 kg.’da Yusuf Kantar, 63 Kg.’da Sümeyye Aman, 66 kg.’da Hasan Eşme,  70 kg Sıla Yılmaz, +70 kg.’da Miraç Bayer, 73 kg.’da Emirhan Gezici,  +73 kg Emir Yıldız birincilik kürsüsüne çıktılar.

YÜZLERCE SPORCU YARIŞTI
48 kg.’da Hatice Sıla Tekir , 38 kg.’da Emirhan Doğan, 55 Kg.’da Yusuf Ziya Kaymak, 60 Kg.’da Emir Uçar , 66 kg.’da Ertuğrul Kerem Çiranoğlu , 70 kg.’da Buse Uzun, 73 kg.’da Musa Narin,  +70 kg.’da Beyza Deniz Anadolu Yıldızlar Ligi İl Seçmelerinde ikinci olurken,  66 kg.’da Emirhan Hayırlı,  42 kg.’da Emirhan Konyalı, 60 kg.’da Talha Arslan, +70 kg.’da Tüba Kaçmaz,, +70 kg.’da Beyza Topçu üçüncü oldu.

MİNDERDE ESTİLER
Okul Sporları Judo İl Birinciliğinde ise 32 kg.’da Ceren Topçu, 34 kg.’da Yahya Erden, 36 kg.’da Eslem Şengöz , 38 kg.’da Emirhan Doğan,  40 kg.’da Hilal Özalp, 42 kg.'da Serdar Küse, 44 kg.’da Asude Demir, 46 kg.’da Tahir Birfidan, 48 kg.’da Nilsu Kurucu, 50 kg.’da Berat Keskin, 52 kg.’da Sude Naz Çap, 55 kg.’da Melih Topçu, , 57 kg.’da Sümeyye Arslan, 60 kg.’da Talha Arslan, 63 kg.’da Nurefşan Akdemir, +63 kg.’da Eslem Esra Serbest, 66 kg.’da Kerem Dönmez birinci oldu.

MADALYALAR GELDİ
34 kg.’da Kerem Ali Aydın, 38 kg.’da Cemalettin Efe Sıkkar ,  42 kg.’da  Ömer Faruk Kazkan, 44 Kg.’da Sudenaz Temel, 48 kg.’da Şevval Koçer, 50 kg.’da Ayberk Demircan, 52 kg.’da Zeynep Arslan,  55 kg.’da Alperen Yentürk, 60 kg.’da Musa Ay, 63 Kg.’da Almina Çoruhlu , + 63 Kg.’da Melisa Güner  Okul Sporları İl Birinciliğinde ikinci olurken,  42 kg.’da Umut Eyüp Kahraman, 42 kg.’da Emirhan Konyalı,  48 kg.’da Esma Özdemir,  48 Kg.’da Sena Özer, 50 kg.’da Ömer Faruk Akdemir , 50 kg.’da Göktuğ Ötünç,   55 Kg Yusuf Kart,  +63 kg.’da Beyza Topçu üçüncü oldu. Sporcular düzenlenen tören ile madalyalarını aldı.

Yorumlar (0)
banner35
11
az bulutlu
Namaz Vakti 08 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 27 60
2. Galatasaray 28 58
3. Fenerbahçe 27 55
4. Trabzonspor 28 51
5. Alanyaspor 28 46
6. Hatayspor 28 46
7. Gaziantep FK 28 43
8. Karagümrük 28 41
9. Göztepe 27 36
10. Antalyaspor 28 36
11. Sivasspor 27 34
12. Konyaspor 26 32
13. Malatyaspor 28 31
14. Kayserispor 27 31
15. Kasımpaşa 28 30
16. Başakşehir 28 29
17. Rizespor 27 28
18. Ankaragücü 27 26
19. Erzurumspor 27 26
20. Denizlispor 27 24
21. Gençlerbirliği 27 21
Takımlar O P
1. Giresunspor 25 53
2. Samsunspor 25 50
3. İstanbulspor 25 47
4. Adana Demirspor 25 45
5. Altınordu 25 45
6. Altay 25 44
7. Tuzlaspor 25 41
8. Ankara Keçiörengücü 25 40
9. Bursaspor 25 34
10. Ümraniye 25 34
11. Bandırmaspor 25 32
12. Boluspor 25 29
13. Menemenspor 25 27
14. Adanaspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 25 22
17. Ankaraspor 25 16
18. Eskişehirspor 25 7
Takımlar O P
1. Man City 28 65
2. M. United 28 54
3. Leicester City 28 53
4. Chelsea 27 47
5. Everton 26 46
6. Tottenham 27 45
7. West Ham 26 45
8. Liverpool 28 43
9. Aston Villa 26 40
10. Arsenal 27 38
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 28 35
13. Crystal Palace 28 34
14. Southampton 27 33
15. Burnley 28 30
16. Newcastle 27 27
17. Brighton 27 26
18. Fulham 28 26
19. West Bromwich 28 18
20. Sheffield United 28 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 25 59
2. Barcelona 26 56
3. Real Madrid 26 54
4. Sevilla 25 48
5. Real Sociedad 26 45
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 26 37
8. Athletic Bilbao 25 33
9. Celta de Vigo 26 33
10. Granada 26 33
11. Levante 26 32
12. Valencia 26 30
13. Osasuna 26 28
14. Cádiz 26 28
15. Getafe 26 27
16. Real Valladolid 26 25
17. Elche 25 24
18. Eibar 26 22
19. Deportivo Alaves 25 22
20. Huesca 26 20