İZREK’İN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR

Şampiyonluğun en güçlü adayı İzrek, yenilmezlik serisini 8 maça çıkarttı

SPOR 22.07.2019, 10:15 22.07.2019, 10:15
İZREK’İN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR

Genç Olgunlar Kategorisinin en büyük şampiyonluk adaylarından biri olan İzrek Automotive Labels, grubun güçlü takımlarından Kılıçoğlu Otomotiv’i rahat geçti ve yenilmezlik serisini sürdürdü

FARK GELDİ
İlk tur maçlarında 5’te 5 yapan ve çeyrek finallere de 2 galibiyetle başlayan İzrek Automotive Labels, Grubun iddialı takımlarından Kılıçoğlu Otomotiv ile karşılaştı. İlk devreyi yıldızlarının golleriyle 41 önde kapatan izrek, ikinci yarıda da gollerine devam etti. Mücadeleyi 10-2 gibi farklı bir skorla kazanan İzrek, Çeyrek final grubunda da yoluna yenilgisiz devam etti ve liderliğini korudu. Kılıçoğlu ise bu mağlubiyetin ardından 4 puanda kaldı.

İzrek Automotive Labels: 10-Kılıçoğlu Otomotiv: 2

Hakem: Yunus Aytekin Atabek***

İzrek Automotive Labels: Veysel *** Cengiz *** Ümit *** Hakan *** Semih *** Mustafa Agah *** Ufuk *** Birol *** Tuncay *** Murat ***

Antrenör: Şükrü Kara

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa * Ömer ** Hasan ** Ceyhun Erdem ** Zeki * Hakan * Kadir * Ceyhun Sarı* Cemil Kılıç *

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.9-12 Cengiz, Dk.20-21 Mustafa Agah, Dk.26-44-50 Ümit, Dk.32 Semih, Dk.39-42 Ufuk (İzrek Automotive Labels), Dk.23 Hasan, Dk.34 Ömer (Kılıçoğlu Otomotiv)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ (GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)

Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Çiftçi Kardeşler-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Çemsan A.Ş.-Ferkas Mühendislik

Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Sivişoğılu Yapı

23 TEMMUZ 2019 SALI

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA

Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE (GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

Yorumlar (0)
banner59
22
açık
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 37 81
2. Fenerbahçe 37 76
3. Galatasaray 37 75
4. Trabzonspor 37 64
5. Sivasspor 37 58
6. Alanyaspor 38 57
7. Hatayspor 37 57
8. Gaziantep FK 37 54
9. Göztepe 37 51
10. Karagümrük 37 51
11. Konyaspor 37 45
12. Rizespor 37 45
13. Antalyaspor 38 43
14. Başakşehir 37 43
15. Malatyaspor 37 41
16. Kasımpaşa 37 40
17. Kayserispor 37 39
18. Ankaragücü 37 38
19. Erzurumspor 38 37
20. Gençlerbirliği 37 35
21. Denizlispor 37 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 33 67
2. Giresunspor 33 67
3. Samsunspor 33 67
4. İstanbulspor 33 61
5. Altay 33 60
6. Altınordu 33 57
7. Ankara Keçiörengücü 33 55
8. Ümraniye 33 50
9. Tuzlaspor 33 47
10. Bursaspor 33 46
11. Bandırmaspor 33 42
12. Boluspor 33 39
13. Balıkesirspor 33 35
14. Adanaspor 33 34
15. Menemenspor 33 34
16. Akhisar Bld.Spor 33 29
17. Ankaraspor 33 26
18. Eskişehirspor 33 8
Takımlar O P
1. Man City 34 80
2. M. United 33 67
3. Leicester City 34 63
4. Chelsea 34 61
5. West Ham 34 58
6. Tottenham 34 56
7. Liverpool 33 54
8. Everton 33 52
9. Arsenal 34 49
10. Aston Villa 33 48
11. Leeds United 34 47
12. Wolverhampton 34 42
13. Crystal Palace 33 38
14. Brighton 34 37
15. Southampton 33 37
16. Burnley 34 36
17. Newcastle 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 34 26
20. Sheffield United 34 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 34 76
2. Real Madrid 34 74
3. Barcelona 34 74
4. Sevilla 34 70
5. Real Sociedad 34 53
6. Villarreal 34 52
7. Real Betis 34 51
8. Granada 34 45
9. Athletic Bilbao 34 45
10. Celta de Vigo 34 44
11. Osasuna 34 40
12. Cádiz 34 40
13. Levante 34 38
14. Valencia 34 36
15. Getafe 34 34
16. Deportivo Alaves 34 31
17. Real Valladolid 34 31
18. Huesca 34 30
19. Elche 34 30
20. Eibar 34 26