Gazi Metal 31.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında 25. akşam maçları tamamlandı. Genç Olgunlarda Çeyrek Finale kalan takımlar belli oldu. 2 grupta 12 takımın yer alacağı Çeyrek final eşleşmelerine bu akşam başlıyor.
İŞTE İLK AKŞAM MAÇLARI
13 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ
(GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)
Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-İzrek Automotive Labels
Saat 20.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Efe Tur
Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Bes Aydınlar Yapı
Saat 22.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Ada Eser Yapı
Saat 23.30 Murat Eğitim Sakarya-Çiftçi Kardeşler
14 TEMMUZ 2019 PAZAR
(TECRÜBELİ OLGUNLAR İLK TUR)
Saat 20.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market
Saat 21.00 Beşkardeşler Mobilya
Marmara İnan İzolasyon
Saat 22.00 Yıldız Yemek-Gürdal Turizm
Saat 23.00 Remax Hür-Gün İnşaat
15 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ
(OLGUNLAR 1.TUR)
Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey
Saat 20.30 Masterlar Derneği-Cumhur Çelik
Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-
Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı
Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji
Yılmazlar İnşaat
Saat 23.30 Milli Eğitim
Uzman Kimya
ÇİFTÇİ KARDEŞLER: 4
DELTA TEKNİK: 6
Hakem: Furkan Kocayıldız***
Çiftçi Kardeşler: Behçet***, Nizamettin Kemal***, İrfan***, Kadir Murat***, İlhan***, Emrah***
Antrenör: Turan Varkan
Delta Teknik: İlhan***, Yahya**, İlter**, Erhan**, Gökhan**, Çetin**, Turgay**
Antrenör: Yücel Yayla
Goller: Dk.16-48 İlter, Dk.23 Turgay, Dk.30-47 Erhan, Dk.59 Çetin (Delta Teknik), Dk.28-43 Kadir Murat, Dk.29 Nizamettin Kemal, Dk.33 İlhan (Çiftçi Kardeşler)
BAYRAK AĞAÇ: 7
KAYA AHŞAP&TÜRK YAPI: 3
Hakem: Yunus Aytekin Atabek***
Bayrak Ağaç: Mert****, Adnan****, Etem****, Serkan****, Özkan***, Sercan***
Antrenör: Menderes Işık
Kaya Ahşap&Türk Yapı: Engin**, Fevzi**, Cihan**, Enis**, Mustafa**, Mesut**, Ümit**, Orhan**
Antrenör: Melih Türk
Goller: Dk.1 Fevzi, Dk.12 Orhan, Dk.20 Cihan (Kaya Ahşap&Türk Yapı), Dk.22-24-30 Etem, Dk.27-28-38 Sercan, Dk.43 (K.Kalesine) Enis (Bayrak Ağaç)
KAÇMAZLAR DİŞLİ SANAYİ ADA ÜÇEL: 6
KILIÇOĞLU OTOMOTİV: 9
Hakem: Muhammet Basri Batmaz***
Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: Adil**, Yakup**, Uğur**, Yasin**, Volkan**, Yücel**, Bayram**
Antrenör: Yok
Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa***, Talip****, Ömer****, Hasan**, Ömer***, Zeki***, Hakan***, Kadir**, Güven**, Cemil**, Ceyhun***
Antrenör: Aydın Alkan
Goller: Dk.6-11-37-49 Volkan, Dk.14 Yakup, Dk.39 Yasin (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel), Dk.12-17-34 Ömer, Dk.19 Ömer, Dk.20-24-36 Hakan, Dk.30 Zeki, Dk.48 Kadir (Kılıçoğlu Otomotiv)
GÜN İNŞAAT: 7
GÜRDAL TURİZM: 2
Hakem: Semih Kahraman***
Gün İnşaat: Osman***, Ali***, Vahit****, Naim***, Özcan***, Nail***, Cengiz***, Fuat***, Yusuf**, Levent**
Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu
Gürdal Turizm: Bilal***, Yılmaz**, Sinan**, İsa***, Necdet*, Hüseyin*, Nevzat*, Salih*, Paşa*
Antrenör: Erdoğan Kara
Goller: Dk.8-27 Necdet (Gürdal Turizm), Dk.21-40 Nail, Dk.25 Vahit, Dk.28 Naim, Dk.33 Özcan, Dk.35 Cengiz, Dk.47 Yusuf (Gün İnşaat)