Gazi Metal 31.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında 28.akşam maçları geride kalırken, OLGUNLAR kategorisinde oynanan 4 ilk tur maçında 5 kırmızı kart çıktı. Turnuvada bu akşam Genç Olgunlar’da Çeyrek finalin birbirinden çatırtılı maçları oynanacak
AYAKLAR DEĞİL ÇENELER KONUŞTU
Pazar akşamının ilk maçında, Akyazıspor-Çetinkaya Market takımından Yusuf Yazıcı, Deniz Fren Bosna-Pırıldar Market takımından Yener Ersoy, ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü. Olgunlar kategorisindeki ikinci maçta ise bu kez Beşkardeşler mobilya ile Marmara İnan İzolasyon takımından Ahmet Demir 2.sarı karttan, kaleci Şamil Şamil Bilgin ise Bariz Gol Şansını engellemek yüzünden direkt olarak Kırmızı Karttan oyun dışı kaldılar. Marmara İnan İzolasyon takımından Ömer Uluköylü de çift sarı karttan oyun dışı kaldılar
Akyazıspor&Çetinkaya Market: 2
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 2
Hakem: Gökhan Kahyacık**
Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener** Muammer** Yusuf? (K.Kart), Miktat** Nihat** Yusuf** Mustafa** Recai** Ali İhsan*** Murat** Abdullah**
Antrenör: Celal Çevik
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh** Hayri** Aydın** Arif** Cevat** Murat** Yener? (K.Kart), Erdoğan** Recep**
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.4 Murat, Dk.43 Recai (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.14 Erdoğan, Dk.36 Arif (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)
Sarı Kartlar: Dk.14 Yusuf Yazıcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.48 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)
Kırmızı Kartlar: Dk.17 (2.Sarı) Yusuf Yazıcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.50 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)
Beşkardeşler Mobilya: 4
Marmara İnan İzolasyon: 3
Hakem: Muhammet Kantaroğlu**
Beşkardeşler Mobilya: Şamil? (K.Kart), Soner** Münir** Ahmet? (K.Kart), Cemil* Derya* İhsan* Erdoğan*
Antrenör: Muammer Alataş
Marmara İnan İzolasyon: Ertan** Naim** Şeref** İsmail** Ömer?(K.Kart), Rahmi** Adnan** Bilal**
Antrenör: Kadir Bodur
Goller: Dk.9-22 Naim, Dk.24 Ömer (Marmara İnan İzolasyon), Dk.18-38 Soner, Dk.27 Derya, Dk.50+3 Erdoğan (Beşkardeşler Mobilya)
Sarı Kartlar: Dk.10 Ahmet Demir (Beşkardeşler Mobilya), Dk.42 Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon)
Kırmızı Kartlar: Dk.21 (2.Sarı) Ahmet Demir, Dk.48 Şamil Bilgin (Beşkardeşler Mobilya), Dk.47 (2.Sarı) Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon)
YILDIZ YEMEK: 0
GÜRDAL TURİZM: 7
Hakem: Murat Bay***
Yıldız Yemek: Behçet* Mithat* Şemsi* Aydın* Bülent* Fatih* Şeyhmus* Hasan*
Antrenör: Alaattin Yıldırım
Gürdal Turizm: Bilal*** Yılmaz** Sinan** İsa** Necdet** Hüseyin*** Nevzat*** Salih** Paşa***
Antrenör: Erdoğan Kara
Goller: Dk.3-18 Paşa, Dk.10 Necdet, Dk.22-43 Nevzat, Dk.35-42 Hüseyin (Gürdal Turizm)
REMAX HÜR: 4
GÜN İNŞAAT: 2
Hakem: Murat Baş***
Remax Hür: İrfan**** Abdullah*** Engin*** İsmail*** Erdinç** Beyler**** Aydın** Orhan*** Murat**
Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan
Gün İnşaat: Ender*** Nihat** Vahit** Fuat** Naim* Özcan* Nail* Cengiz* Ahmet* Yusuf* Ali**
Antrenör: Hakan Ergünoğlu
Goller: Dk.4 Abdullah, Dk.9-34-47 Beyler (Remax Hür), Dk.33 Ali, Dk.48 Cengiz (Gün İnşaat)
GENÇ OLGUNLAR A GRUBU
TAKIM ADI O G B M A Y P
1.FERKAS MÜHENDİSLİK 1 1 0 0 8 5 3
2.İZREK AUTOMOTİVE 1 1 0 0 2 1 3
3.KILIÇOĞLU OTOMOTİV 1 0 1 0 3 3 1
4.AKARYA EFE TUR 1 0 1 0 3 3 1
5.ÇEMSAN A.Ş 1 0 0 1 1 2 0
6.BES AYDINLAR YAPI 1 0 0 1 5 8 0
GENÇ OLGUNLAR B GRUBU
TAKIM ADI O G B M A Y P
1.ÇİFTÇİ KARDEŞLER 1 1 0 0 9 1 3
2.ESER OKULU 1 1 0 0 5 3 3
3.İNCİ MUTFAK 0 0 0 0 0 0 0
4.SİVİŞOĞLU YAPI 0 0 0 0 0 0 0
5.ADA ESER YAPI 1 0 0 1 3 5 0
6.MURAT EĞİTİM 1 0 0 1 1 9 0
OLGUNLAR
TAKIM ADI O G B M A Y P
1.BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 5 5 0 0 24 9 15
2.UZMAN KİMYA 5 4 0 1 22 8 12
3.SAKARYA MASTER 5 3 1 1 22 12 10
4.AKYAZI KONAK İNŞ 5 3 0 2 19 13 9
5.KAMPÜS HALI YIKA 5 2 1 2 19 14 7
6.STA SPOR KOMPLEKSİ 5 2 1 2 20 21 7
7.CUMHUR ÇELİK 5 2 0 3 17 15 6
8.YILMAZLAR İNŞAAT 5 1 1 3 15 20 4
9.MİLLİ EĞİTİM 5 1 0 4 10 27 3
10.KEBAPÇI BEY 5 0 0 5 9 38 0
TECRÜBELİ OLGUNLAR
TAKIM ADI O G B M A Y P
1.GÜN İNŞAAT 4 3 0 1 17 7 9
2.AKYAZIMPOR 4 2 2 0 18 8 8
3.DENİZ FREN 4 2 2 0 10 6 8
4.REMAX HÜR 4 2 2 0 11 8 8
5.BEŞKARDEŞLER MOB. 4 2 0 2 17 16 6
6.GÜRDAL TURİZM 4 1 0 3 12 12 3
7.MARMARA İNAN İZO 4 1 0 3 9 14 3
8.YILDIZ YEMEK 4 0 0 4 6 29 0
TURNUVA PROGRAMI
16 TEMMUZ 2019 SALI
(GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)
Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı
Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler
Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik
Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur
17 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA
(TECRÜBELİ OLGUNLAR)
Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat
Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek
Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya
Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon