BU AKŞAMKİ MAÇLAR KAÇMAZ!

Genç Olgunlar’dan sonra Olgunlar ve Tecrübeli Olgunlar’da da kartlar uçtu

SPOR 16.07.2019, 11:53 16.07.2019, 11:53
BU AKŞAMKİ MAÇLAR KAÇMAZ!

Gazi Metal 31.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında 28.akşam maçları geride kalırken, OLGUNLAR kategorisinde oynanan 4 ilk tur maçında 5 kırmızı kart çıktı. Turnuvada bu akşam Genç Olgunlar’da Çeyrek finalin birbirinden çatırtılı maçları oynanacak

AYAKLAR DEĞİL ÇENELER KONUŞTU
Pazar akşamının ilk maçında, Akyazıspor-Çetinkaya Market takımından Yusuf Yazıcı, Deniz Fren Bosna-Pırıldar Market takımından Yener Ersoy, ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü. Olgunlar kategorisindeki ikinci maçta ise bu kez Beşkardeşler mobilya ile Marmara İnan İzolasyon takımından Ahmet Demir 2.sarı karttan, kaleci Şamil Şamil Bilgin ise Bariz Gol Şansını engellemek yüzünden direkt olarak Kırmızı Karttan oyun dışı kaldılar. Marmara İnan İzolasyon takımından Ömer Uluköylü de çift sarı karttan oyun dışı kaldılar

Akyazıspor&Çetinkaya Market: 2

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 2

Hakem: Gökhan Kahyacık**

Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener** Muammer** Yusuf? (K.Kart), Miktat** Nihat** Yusuf** Mustafa** Recai** Ali İhsan*** Murat** Abdullah**

Antrenör: Celal Çevik

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh** Hayri** Aydın** Arif** Cevat** Murat** Yener? (K.Kart), Erdoğan** Recep**

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.4 Murat, Dk.43 Recai (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.14 Erdoğan, Dk.36 Arif (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)

Sarı Kartlar: Dk.14 Yusuf Yazıcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.48 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)

Kırmızı Kartlar: Dk.17 (2.Sarı) Yusuf Yazıcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.50 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)

 

Beşkardeşler Mobilya: 4

Marmara İnan İzolasyon: 3

Hakem: Muhammet Kantaroğlu**

Beşkardeşler Mobilya: Şamil? (K.Kart), Soner** Münir** Ahmet? (K.Kart), Cemil* Derya* İhsan* Erdoğan*

Antrenör: Muammer Alataş

Marmara İnan İzolasyon: Ertan** Naim** Şeref** İsmail** Ömer?(K.Kart), Rahmi** Adnan** Bilal**

Antrenör: Kadir Bodur

Goller: Dk.9-22 Naim, Dk.24 Ömer (Marmara İnan İzolasyon), Dk.18-38 Soner, Dk.27 Derya, Dk.50+3 Erdoğan  (Beşkardeşler Mobilya)

Sarı Kartlar: Dk.10 Ahmet Demir (Beşkardeşler Mobilya), Dk.42 Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon)

Kırmızı Kartlar: Dk.21 (2.Sarı) Ahmet Demir, Dk.48 Şamil Bilgin (Beşkardeşler Mobilya), Dk.47 (2.Sarı) Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon)

 

YILDIZ YEMEK: 0

GÜRDAL TURİZM: 7

Hakem: Murat Bay***

Yıldız Yemek: Behçet* Mithat* Şemsi* Aydın* Bülent* Fatih* Şeyhmus* Hasan*

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Gürdal Turizm: Bilal*** Yılmaz** Sinan** İsa** Necdet** Hüseyin*** Nevzat*** Salih** Paşa***

Antrenör: Erdoğan Kara

Goller: Dk.3-18 Paşa, Dk.10 Necdet, Dk.22-43 Nevzat, Dk.35-42 Hüseyin (Gürdal Turizm)

 

REMAX HÜR: 4

GÜN İNŞAAT: 2

Hakem: Murat Baş***

Remax Hür: İrfan**** Abdullah*** Engin*** İsmail*** Erdinç** Beyler**** Aydın** Orhan*** Murat**

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Gün İnşaat: Ender*** Nihat** Vahit** Fuat** Naim* Özcan* Nail* Cengiz* Ahmet* Yusuf* Ali**

Antrenör: Hakan Ergünoğlu

Goller: Dk.4 Abdullah, Dk.9-34-47 Beyler (Remax Hür), Dk.33 Ali, Dk.48 Cengiz (Gün İnşaat)

 

GENÇ OLGUNLAR A GRUBU

TAKIM ADI                          O         G         B         M         A         Y         P

1.FERKAS MÜHENDİSLİK 1          1          0          0          8          5          3

2.İZREK AUTOMOTİVE     1          1          0          0          2          1          3

3.KILIÇOĞLU OTOMOTİV 1          0          1          0          3          3          1

4.AKARYA EFE TUR          1          0          1          0          3          3          1

5.ÇEMSAN A.Ş                     1          0          0          1          1          2          0

6.BES AYDINLAR YAPI    1          0          0          1          5          8          0

 

GENÇ OLGUNLAR B GRUBU

TAKIM ADI                          O         G         B         M         A         Y         P

1.ÇİFTÇİ KARDEŞLER      1          1          0          0          9          1          3

2.ESER OKULU                   1          1          0          0          5          3          3

3.İNCİ MUTFAK                  0          0          0          0          0          0          0

4.SİVİŞOĞLU YAPI             0          0          0          0          0          0          0

5.ADA ESER YAPI              1          0          0          1          3          5          0

6.MURAT EĞİTİM               1          0          0          1          1          9          0

 

OLGUNLAR

TAKIM ADI                 O       G       B       M      A       Y       P

1.BAHÇEŞEHİR KOLEJİ    5          5          0          0          24        9          15

2.UZMAN KİMYA               5          4          0          1          22        8          12

3.SAKARYA MASTER       5          3          1          1          22        12        10

4.AKYAZI KONAK İNŞ     5          3          0          2          19        13        9

5.KAMPÜS HALI YIKA     5          2          1          2          19        14        7

6.STA SPOR KOMPLEKSİ 5          2          1          2          20        21        7

7.CUMHUR ÇELİK              5          2          0          3          17        15        6

8.YILMAZLAR İNŞAAT     5          1          1          3          15        20        4

9.MİLLİ EĞİTİM                  5          1          0          4          10        27        3

10.KEBAPÇI BEY                5          0          0          5          9          38        0

 

 

TECRÜBELİ OLGUNLAR

TAKIM ADI                          O         G         B         M         A         Y         P

1.GÜN İNŞAAT                    4          3          0          1          17        7          9

2.AKYAZIMPOR                 4          2          2          0          18        8          8

3.DENİZ FREN                     4          2          2          0          10        6          8

4.REMAX HÜR                    4          2          2          0          11        8          8

5.BEŞKARDEŞLER MOB.  4          2          0          2          17        16        6

6.GÜRDAL TURİZM           4          1          0          3          12        12        3

7.MARMARA İNAN İZO    4          1          0          3          9          14        3

8.YILDIZ YEMEK               4          0          0          4          6          29        0

 

 

TURNUVA PROGRAMI

16 TEMMUZ 2019 SALI

(GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)

Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik

Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

17 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA

(TECRÜBELİ OLGUNLAR)

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon

Yorumlar (0)
banner59
16
açık
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 37 81
2. Fenerbahçe 37 76
3. Galatasaray 37 75
4. Trabzonspor 37 64
5. Sivasspor 37 58
6. Alanyaspor 38 57
7. Hatayspor 37 57
8. Gaziantep FK 37 54
9. Göztepe 37 51
10. Karagümrük 37 51
11. Konyaspor 37 45
12. Rizespor 37 45
13. Antalyaspor 38 43
14. Başakşehir 37 43
15. Malatyaspor 37 41
16. Kasımpaşa 37 40
17. Kayserispor 37 39
18. Ankaragücü 37 38
19. Erzurumspor 38 37
20. Gençlerbirliği 37 35
21. Denizlispor 37 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 33 67
2. Giresunspor 33 67
3. Samsunspor 33 67
4. İstanbulspor 33 61
5. Altay 33 60
6. Altınordu 33 57
7. Ankara Keçiörengücü 33 55
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 33 47
10. Bursaspor 33 46
11. Bandırmaspor 33 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 33 35
14. Adanaspor 33 34
15. Menemenspor 33 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 33 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 34 80
2. M. United 33 67
3. Leicester City 35 63
4. Chelsea 34 61
5. West Ham 34 58
6. Tottenham 34 56
7. Liverpool 33 54
8. Everton 33 52
9. Arsenal 34 49
10. Aston Villa 33 48
11. Leeds United 34 47
12. Wolverhampton 34 42
13. Newcastle 35 39
14. Crystal Palace 33 38
15. Brighton 34 37
16. Southampton 33 37
17. Burnley 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 34 26
20. Sheffield United 34 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 34 76
2. Real Madrid 34 74
3. Barcelona 34 74
4. Sevilla 34 70
5. Real Sociedad 35 56
6. Villarreal 34 52
7. Real Betis 34 51
8. Granada 34 45
9. Athletic Bilbao 34 45
10. Celta de Vigo 34 44
11. Osasuna 34 40
12. Cádiz 34 40
13. Levante 34 38
14. Valencia 34 36
15. Getafe 34 34
16. Deportivo Alaves 34 31
17. Real Valladolid 34 31
18. Huesca 34 30
19. Elche 35 30
20. Eibar 34 26