BAHÇEŞEHİR BULDOZER GİBİ

Olgunlar kategorisinin favori takımlarının başında gelen Sakarya Bahçeşehir Koleji, en yakın rakiplerinden biri olan Yılmazlar İnşaat’ı 11-7 yenerek 6’da 6 yapan tek takım oldu ve bu kategoride yarı final hakkını elde eden ilk takım oldu

SPOR 17.07.2019, 01:48 17.07.2019, 01:48
BAHÇEŞEHİR BULDOZER GİBİ

KOCAELİ’NİN ESKİ ÜNLÜLERİ
Her ne kadar adı Sakarya olsa da, oyuncuların tamamının Kocaeli ve başka illerden gelen eski profesyonel ve amatör futbolcular olan Sakarya Bahçehir Koleji, sahaya sadece 7 kişi ile çıkıp hiç yedeği bulunmamasına rağmen maçı kazanmakta yine zorlanmadı. Golcüleri Ümit Serter 6 gol atmasına rağmen bir o kadar da kaçırdı. Mustafa Ateş de 4 golle skorda önemli bir rol oynadı. Yılmazlar İnşaat ise bir ara rakibini yakalasa da devamını getiremedi ve turnuvada iddiasını tamamen yitirdi.

SAKARYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ: 11

YILMAZLAR İNŞAAT: 7

Hakem: Ömer Faruk Şahin

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Tuncay****, Hasan***, Yüksel***, Engin***, Mehmet Zafer***, Ümit Serter****, Mustafa****

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan      

Yılmazlar İnşaat: Savaş**, Ali**, Kadir**, Mustafa**, Sadettin***, Fahrettin***, Mustafa**, Zafer**

Antrenör: Celal Çevik  

Goller: Dk.4-12-14-40-47-50 Ümit Serter, Dk.8-35-36-46 Mustafa, Dk.11 Mehmet Zafer (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.17-20 Fahrettin, Dk.19-42 Sadettin, Dk.26-44 Zafer, Dk.48 Ali (Yılmazlar İnşaat)

TURNUVA PROGRAMI

19 TEMMUZ 2019 CUMA

(GENÇ OLGUNLAR ÇEYREK FİNAL)

Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik 

Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı

Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak

Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv

17 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

18 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Yorumlar (0)
banner59
4
açık
Namaz Vakti 12 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 39 81
2. Galatasaray 39 81
3. Fenerbahçe 39 79
4. Trabzonspor 39 68
5. Sivasspor 39 62
6. Hatayspor 39 61
7. Alanyaspor 39 57
8. Karagümrük 39 57
9. Gaziantep FK 39 55
10. Göztepe 39 51
11. Konyaspor 39 49
12. Rizespor 39 48
13. Kasımpaşa 39 46
14. Malatyaspor 39 45
15. Başakşehir 39 45
16. Antalyaspor 39 43
17. Kayserispor 39 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 39 38
20. Gençlerbirliği 39 38
21. Denizlispor 39 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 35 80
2. M. United 35 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 35 64
5. West Ham 35 58
6. Liverpool 34 57
7. Tottenham 35 56
8. Everton 34 55
9. Arsenal 35 52
10. Leeds United 35 50
11. Aston Villa 34 48
12. Wolverhampton 35 45
13. Crystal Palace 35 41
14. Southampton 35 40
15. Burnley 35 39
16. Newcastle 35 39
17. Brighton 35 37
18. Fulham 35 27
19. West Bromwich 35 26
20. Sheffield United 35 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 35 77
2. Barcelona 36 76
3. Real Madrid 35 75
4. Sevilla 35 71
5. Real Sociedad 35 56
6. Real Betis 35 54
7. Villarreal 35 52
8. Celta de Vigo 35 47
9. Athletic Bilbao 35 46
10. Granada 35 45
11. Osasuna 36 44
12. Cádiz 36 43
13. Levante 36 40
14. Valencia 35 39
15. Deportivo Alaves 36 35
16. Getafe 35 34
17. Real Valladolid 35 31
18. Huesca 35 30
19. Elche 36 30
20. Eibar 35 29