1.Amatör’de gruplar tamam

1.Amatör Kümede gruplar Erenler Gençlik Merkezi’nde yapılan toplantı ile belirlendi. 1.Amatör kümede heyecan 22 Ekim’de 12 grupta yer alan 84 takımla başlayacak

SPOR 24.09.2021, 11:03 Soner KİRAZ
1.Amatör’de gruplar tamam

YÖNETİCİLER KATILDI
Dünya çapında yaşanan Koronavirüs nedeni ile yaklaşık 1,5 yıl ara verilen amatör futbolda heyecan başlıyor. Sakarya 84 Takımın katılım başvurusu yaptığı 1.Amatör Kümede gruplar Erenler Gençlik Merkezi’nde yapılan kura ile belirlendi. Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon başkanı Yaşar Zımba başkanlığında yapılan toplantıya il temsilcisi Tezcan Demir, ASKF Yönetim kurulu üyeleri Fatih Kanbur ve Hasan Zandolu’nun yanı sıra kulüp temsilcileri katıldı.

12 GRUP’TA 84 TAKIM
Çift devreli lig usulüne göre oynanacak olan 1.Amatör Küme’de müsabakalar 22 Ekim’de başlayacak. 12 Ayrı grupta 84 Takımın mücadele edeceği ligde gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar play-off katılma hakkı elde edecek. 4’erli 6 grupta yapılacak olan play-off müsabakalarında ise grup liderleri Süper Amatör kümeye yükselecek.

SON 3 TAKIM DÜŞECEK
7’şerli 12 Grupta oynanan müsabakaların adından gruplarında son 3 sırayı alan takımlar 2.Amatör Küme’ye düşecek. Gruplarını dördüncü sırada bitiren takımların arasında oynanacak olan play-out maçlarının ardından 6 takım daha küme düşmüş olacak

TRANSFER 16 KASIM’DA BİTECEK
ASKF Başkanı Yaşar Zımba ligde hakem sıkıntısı yaşanması nedeni ile iki etaplı lig oynamaktansa maçları 4 güne yaymaya karar verdiklerini belirterek 1.Amatör Kümede maçların Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri oynanacağını açıkladı. Öte yandan Zımba amatör transferin 16 Kasım’da sona erdiği bilisini verdi.


MERKEZ 1

Garajlar Taçspor

Büyükyanık

Harbişspor

Ada FTB

S.Akademik

32 Evlerspor

Beşköprüspor


MERKEZ 2

Ozanlarspor

Turnaeli

Yıldırımspor

Sakarya Çark

Taşlıkspor

Sinanoğluspor

Gölkentspor


MERKEZ 3

S.H.Ç.K

Kaynarcaspor

Akartepespor

Acıelmalıkspor

S.Eğitimspor

Söğütlü Kale

Yazlıkspor


MERKEZ 4

Taşkısığıspor

Adapazarıspor

Budaklarspor

S.Karadeniz

A.Atılganspor

Kazımpaşaspor

Çaykışlaspor


MERKEZ 5

Yeni Alandüzü

Ferizli 2011

Maltepe Gençlik

Sakarya Gücü

Ç.Fuadiyespor

S.Kurtköyspor

S.Akademi


AKYAZI 1

Akyazı Çınarlık

Akyazıspor

Taşburunspor

As Kuzulukspor

Erdoğduspor

Hasanbeyspor

Yağcılarspor


AKYAZI 2

Akyazıgücü

Harunusta

Yuvalakspor

A.Karadeniz

Eskibedilspor

Kumköprüspor

Topağaçspor


AKYAZI 3

Akyazı Akınspor

Keremalispor

F.Gençler Birliği

Çatalköprüspor

Gazellerspor

Küçücekspor

Dokurcunspor


AKYAZI 4

Altınderespor

Kuzulukspor

Pazarköy Eğitim

Akyazı Yenicami

Hacıfazlıoğlu

S.Kuyudibi

Çarka Samiye


GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

Akçayspor

Hayrettinspor

Geyve Bayat

Kızılkayaspor

Kemaliyespor

Mekecespor

Geyve Boğaz


KARASU

K.Güvenspor

Limanederespor

Kızılcıkspor

Yuvalıderespor

Kuruderespor

Darıçayırıspor

Kuyumculuspor


HENDEK

H.Boğazspor

H.Yeşillerspor

Akovaspor

Çamlıcaspor

H.Gençlikspor

H.Dikmenspor

Rasimpaşaspor

banner178
Yorumlar (0)
banner133
21
açık
Namaz Vakti 10 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 1 3
2. Alanyaspor 1 3
3. Trabzonspor 1 3
4. Adana Demirspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Galatasaray 1 3
7. Fenerbahçe 1 1
8. Ümraniye 1 1
9. Gaziantep FK 1 1
10. Sivasspor 1 1
11. Ankaragücü 1 1
12. Konyaspor 1 1
13. Hatayspor 0 0
14. Giresunspor 1 0
15. Antalyaspor 1 0
16. Kayserispor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 1 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altay 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Samsunspor 0 0
18. Tuzlaspor 0 0
19. Ö.K Yeni Malatya 0 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0
Takımlar O P
1. Almeria 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cadiz 0 0
6. Celta Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Girona 0 0
11. Mallorca 0 0
12. Osasuna 0 0
13. Rayo Vallecano 0 0
14. Real Betis 0 0
15. Real Madrid 0 0
16. Real Sociedad 0 0
17. Real Valladolid 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0