SPOR HABERLERİ Bu haber 1143 kez okundu
2 Temmuz 2020, Perşembe - 10.53

“Sözün bittiği yerdeyiz”

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Yıldırım kararla ilgili “Sözün bittiği yerdeyiz” derken, antrenman programında bir değişiklik yapmadıklarını söyledi

“Sözün bittiği yerdeyiz”

“HAYRETLER İÇERİSİNDEYİZ”
Türkiye Futbol Federasyonunun liglerle ilgili aldığı tescil kararına bir tepki de Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım’dan geldi. Yıldırım kararla alakalı gazetemize yaptığı açıklamada, “Valla hayretler içerisindeyiz. Bu kadar da olmaz dediğimiz her şey oldu. Sözün bittiği yerdeyiz gerçekten. Ortada aylarca verilmiş emek var. Bu emekleri bu kadar kolay harcamak gerçekten skandal. En azından Play Off hakkımızın olmasını istiyoruz. Haftalardır çalışan oyuncularıma ve bize haksızlık bu” dedi.

“PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YOK”
Antrenman programında bir değişiklik yapmayacaklarını belirten Yıldırım, “İki günlük izinden takım bugün döndü. Biz Play Off’lar oynanacakmış gibi çalışmalara devam edeceğiz. Programda herhangi bir değişiklik yapmayacağız. Antrenmanlara devam edeceğiz ama bir yandan da gözümüz kulağımız alınacak kararda olacak. İnşallah emeklerin zayi olmayacağı bir karar alınır ve Play Off oynanır” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...