YAŞAM HABERLERİ Bu haber 460 kez okundu
6 Kasım 2013, Çarşamba - 11.07

SOSYAL GELİŞİM TEŞEKKÜRÜ

Oğlu sosyal gelişim merkezi kurslarına devam eden İnci Uzun’un teşekkür ettiği Başkan Toçoğlu, “Çocuklarımızı yarınlara daha iyi hazırlamak için her alanda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

SOSYAL GELİŞİM TEŞEKKÜRÜ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, vatandaşlar ve STK temsilcileri ile buluşmalarını sürdürüyor. Programı kapsamında ilk olarak Sakarya Rizeliler Derneği’ni makamında kabul eden Başkan Toçoğlu, daha sonra Sosyal Gelişim Merkezi faaliyetleri için teşekkürlerini sunan Uzun Ailesi ile buluştu.
SACAYAĞI
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, gün içerisindeki programı kapsamında ilk olarak Sakarya Rizeliler Derneği’ni makamında kabul etti. Şehrin gelişiminde sivil toplum kuruluşlarının önemli olduğunu ve STK’lar tarafından hayata geçirilecek, şehrin gelişimine katkı sağlayacak projelere desteğin her zaman devam edeceğini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Demokratik toplumlarda STK’lar ile işbirliği, gelişimin önemli sac ayaklarından biridir. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Sakarya gelişip, değişirken bizlerde STK’larımızın görüşlerini alarak şehrimizin gelecek vizyonunu birlikte şekillendiriyoruz. Bugüne dek yaptığımız çalışmalarda sivil toplum örgütlerinin görüşlerini aldık ve bundan sonra ki çalışmalarımızda da işbirliği içerisinde daha da yaşanılabilir bir şehir kuracağız. STK’lara desteğimiz her zaman devam edecek” diye konuştu.
SOSYAL GELİŞİM MERKEZİ’NE TEŞEKKÜR
Zeki Toçoğlu’nu, daha sonra oğlu Eren Sosyal Gelişim Merkezi satranç kursuna devame den İnci Uzun ziyaret etti. Uzun, “Büyükşehir Belediyesi’nin Sosyal Gelişim Merkez’inde ücretsiz olarak vermiş olduğu kurslar için size çok teşekkür ediyorum” dedi.
Satranç hakkında minik Eren’le sohbette eden Başkan Toçoğlu, “Çocuklarımızı yarınlara daha iyi hazırlamak için her alanda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu amaçla kurduğumuz Sosyal Gelişim Merkezimiz, şehrimizde önemli bir ihtiyacı karşıladı. İnşallah, eski terminal arazisinde büyük bir hızla yapımı devam eden SGM inşaatının tamamlanmasının ardından eğitim ve kurs faaliyetlerimiz daha da artacak” dedi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...