YAŞAM HABERLERİ Bu haber 637 kez okundu
27 Temmuz 2013, Cumartesi - 10.56

SOFRALAR ERDOĞDU’DA

Akyazı Belediyesi tarafından her gün başka bir mahalle ve köyde yapılan halk iftarları Erdoğdu programı ile devam etti. Başkan Yazıcı, “Her bir günü birbirinden kıymetli Ramazan ayında, halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz” dedi.

SOFRALAR ERDOĞDU’DA

Akyazı Belediyesi’nin Ramazan boyunca sürdürdüğü halk iftarlarının 12’incisi, Erdoğdu Mahallesi’nde yapıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle başlanan iftara mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.
İftar öncesinde tüm masaları gezip halkla sohbet eden Yaşar Yazıcı, vatandaşların istek ve şikayetlerini dinleyip notlar aldı. Çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Yazıcı, babacan tavrıyla çocukların sevgisini kazandı. Yuvalak Muhtarı Hüseyin Dur, Başkan Yazıcı’ya iftar programı nedeniyle teşekkür etti.
BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN
İftar programında halka hitaben konuşan Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, “Allah katında her günü birbirinden kıymetli ve değerli bu güzel Ramazan akşamında Erdoğdu mahallesi sakinleri ile birlikte olmaktan, aynı lokmayı paylaşmaktan mutluyuz. Allah hepimizin oruçlarını, dualarını kabul etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.
KATILIM
İftara AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Nail Kahveci, Akyazı Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Balcı ve Ünal Gündüz, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri ve Akyazı Belediyesi Meclisi üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...