MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU!

31 Mart gecesi tüm Türkiye'de Yerel Seçim heyecanı yaşandı. Sakarya'da kazanan taraf Cumhur İttifakı oldu

SİYASET 01.04.2019, 18:04 01.04.2019, 18:04
MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU!

Henüz resmiyet kazanmayan sonuçlara göre Büyükşehir Belediye ve ilçe belediyelerinin meclis üyeleri de  belli oldu

 

 

İŞTE BELEDİYE MECLİS LİSTELERİ

ADAPAZARI
1-Mehmet Yılmaz (Ak Parti)
2-Necdet Tömekçe (Ak Parti)
3-Erbay Kocatürk (Ak Parti)
4-Ahmet Özbudak (İYİ Parti)
5-Levent Tunç (Ak Parti)
6- Ravda Keçeoğlu Yolcu (Ak Parti)
7- Mehmet İr (Ak Parti)
8- Behlül Bayrak (Ak Parti)
9- Doğan Şen (İYİ Parti)
10- Şahin Karaaslan (Ak Parti)
11-İlknur Bayram Akyüz (Ak Parti)
12-Ahmet Mahmut Karaca (Ak Parti)
13-Evren Çakırsoy (Ak Parti)
14-Ahmet Başaran (İYİ Parti)
15-Faik Günhan (Ak Parti)
16-Esra Serbes (Ak Parti)
17-Halil Metin Müftüoğlu (Ak Parti)
18-Ahmet Bıçkıcı (İYİ Parti)
19-Kerim Ergezen (Ak Parti)
20-Besim Kıratlı (Ak Parti)
21-Özkan Yetim (Ak Parti)
22-Haluk Akbay (CHP)
23-Kayhan Alver (Ak Parti)
24-Türker Ergül (İYİ Parti)
25-Nilgün Akman (Ak Parti)
26- Bahtiyar Nalbant (Ak Parti)
27- İrem Serdaroğlu (Ak Parti)
28- Hasan Karagüzel (Ak Parti)
29- Hüseyin Akçalışkan (İYİ Parti)
30- Mustafa Reşit Yazıcı (Ak Parti)
31- Ali Eroğlu (Ak Parti)
32- İbrahim Akçam (Ak Parti)
33- Mahir Özgün (İYİ Parti)

KONTENJANLAR
1-) Adem Çalışkan (Ak Parti)
2-) Bilal Kuriş (Ak Parti)
3-) Can Dağabakan (Ak Parti)
4-) Yavuz Meşe (Ak Parti)


AKYAZI

KONTENJANLAR
1-) Özgür Özmen (Ak Parti)
2-) Mehmet Öztürk (Ak Parti)
3-) Mustafa Birincioğlu (Ak Parti)


1-) Uğur Kılıçoğlu (Ak Parti)
2-) Meryem Sağlam (Ak Parti)
3-) Mustafa Karahasan (Ak Parti)
4-) Ergün Öztürk (Ak Parti)
5-) Mehmet Çakmak (Ak Parti)
6-) Abdürrahim Atmaca (Ak Parti)
7-) Emrullah Kut (Ak Parti)
8-) Osman Kesikbaş (Ak Parti)
9-) İksan Özcan(Ak Parti)
10-) Hümeyra Saygıdeğer (Ak Parti)
11-) Naci Çavdar (Ak Parti)
12-) Abdülkadir Yıldırım (Ak Parti)
13-) Cem Tuncer (Ak Parti)
14-) Furkan Çakıroğlu (Ak Parti)
15-) Sevinç Özer (Ak Parti)
16-) Engin Kaya (Ak Parti)
17-) Cevdet Kazan (Ak Parti)
18-) Ahmet Çetin (Ak Parti)
19-) Saiit Beşir (Ak Parti)
20-) Yılmaz Taşdelen (Ak Parti)
21-) Rasim Bulca (Ak Parti)
22-) Ahmet Öztürk (Ak Parti)
 


GEYVE
1-) Metin Atalay (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Selami Çolak (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Hasan Çetinkaya (Ak Parti)
4-) Enver Atasoy (İYİ Parti)
5-) Mehmet Nuri Tanın (Ak Parti)
6-) Nihat Baltaoğlu (Ak Parti)
7-) Bayram Güngör (İYİ Parti)
8-) Neşet Çakır (Ak Parti)
9-) Kazım Mercan (İYİ Parti)
10-) Tahsin Ertürk (Ak Parti)
11-) Hayri Tunce (Ak Parti)
12-) Gürkan Kar (İYİ Parti)
13-) Özkan Dursun (Ak Parti)
14-) Meral Hammaz (Ak Parti)
15-) Aziz Tunç (İYİ Parti)



HENDEK
1-) Lokman İçöz (Ak Parti) Kontenjan
2-) Hamit Canlı (Ak Parti) Kontenjan
3-) Cemil İşnel (Ak Parti) Kontenjan
4-) Adem Sefa (Ak Parti)
5-) Yaşar Aygüneş (Ak Parti)
6-) Recep Yazıcı (Ak Parti)
7-) Hamdullah Akçay (Ak Parti)
8-) Fethi Darol (Ak Parti)
9-) Tamer Yılmaz (Ak Parti)
10-) Kamil Kabasakal (Ak Parti)
11-) Hamit İsmailoğlu (Ak Parti)
12-) Hasan Hüseyin Bıçakçılar (Ak Parti)
13-) Aziz Koç (Ak Parti)
14-) Hüseyin Çetinkaya (Ak Parti)
15-) Ahmet Dar (Ak Parti)
16-) Hüdaverdi Bahadır (BBP)
17-) Hızır Çağrı Güngör (BBP)
18-) Faruk Özel (BBP)
19-) Metin Zülküf Polat (BBP)
20-) Ahmet Ay (BBP)
21-) Resul Küçük (BBP)
22-) Mustafa Karagüzel (BBP)
23-) Ayhan Güreli (BBP)
24-) Osman Çamur (BBP)
25-) Nigar Görüm (BBP)


KARASU
1-) Yakup Ayar (Ak Parti)
2-) İsmet Yavuzyiğit (Ak Parti)
3-) Fatih Şentürk (MHP)
4-) Esra Bıyıklıoğlu (Ak Parti)
5-)  Murat Kaçar ( Ak Parti)
6-) Oktay Yazıcı (MHP)
7-) Hüdaver Ağun (AK Parti)
8-) Zekeriya Durmaz (Ak Parti)
9-) Sabri Aslanbay (Ak Parti)
10-) İsmet Günaydın (MHP)
11-) Abdülkadir Şamlıoğlu (Ak Parti)
12-) Mehmet Berberoğlu (Ak Parti)
13-) Hasan Hocaoğlu (MHP)
14-) Sezai Aşık (Ak Parti)
15-) Leman Yanmaz (Ak Parti)

KONTENJAN
1-) Hüseyin Emanet (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Ali Şakar (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) İsmail Karakaş (Ak Parti) (Kontenjan)


KAYNARCA
1-) Recep Boğaz (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Furkan Onkun (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Seçkin Akcan (Ak Parti)
4-) Azmi Çelebi (Ak Parti)
5-) Mustafa Tan (Saadet Partisi)
6-) Ali Küreci (Ak Parti)
7-) Ali Akgünoğlu (Ak Parti)
8-) Seçkin Kanyılmaz (Saadet Partisi)
9-) Hatice Türkkıyısı (Ak Parti)
10-) Ergün Güzelalp (BBP)
11-) Şerifali Akgün (Ak Parti)
12-) İlhan Akcan (Ak Parti)
13-) Yılmaz Çevik (Saadet Partisi)
14-) Okan Pektaş (Ak Parti)
15-) Kadir Aktaş (Ak Parti)


KOCAALİ
1-) Zeki Kanbur (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Mehmet Şanlı (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Enver Çelik (Ak Parti)
4-) Emre Yılmaz (Ak Parti)
5-) Hasan Ali Kulaç (İYİ Parti)
6-) Sevgi Serdar (Ak Parti)
7-) Serdar Gül (Ak Parti)
8-) Rıdvan Öner (İYİ Parti
9-) Cafer Eriş (Ak Parti)
10-) Abdülhamit Bağ (Ak Parti)
11-) Turan Kalfa (İYİ Parti)
12-) Mehmet Alemdar (Ak Parti)
13-) Batıkan Zorbey Turgut (Ak Parti)
14-) Ayhan Çetinkaya (İYİ Parti)
15-) Ahmet Aydın (Ak Parti)


PAMUKOVA
1-) Tacettin Efe (Kontenjan)
2-) Yusuf Ziya Bilaloğlu (Kontenjan)
1-) Murat Özdemir (Ak Parti)
2-) Nedim İhtiyar (Ak Parti)
3-) Halil Öz (Ak Parti)
4-) Erol Akalın (Ak Parti)
5-) Hakan Ihlamur (Ak Parti)
6-) Talip Kont (Ak Parti)
7-) Yavuz İri (Ak Parti)
8-) Ahmet Şen (Saadet Partisi)
9-) Muhittin Akın (Saadet Partisi)
10-) Musa Atmaca (Saadet Partisi)
11-) Kerim Akengin (Saadet Partisi)
12-) Metin Işık (Saadet Partisi)
13-) Osman Salih (Saadet Partisi)


SERDİVAN
1-) Rıdvan Elturan (Ak Parti) (Kontenjan)
2-) Adem Kümbet (Ak Parti) (Kontenjan)
3-) Selvet Karaoğlu (Ak Parti) (Kontenjan)
4-) Cemil Kocacık (Ak Parti)
5-) Ercüment Berber (Ak Parti)
6-) Soner Yıldız (Ak Parti)
7-) Şaban Koludra (CHP)
8-) Hüseyin Haldızoğlu (Ak Parti)
9-) Selahattin Yıldırım (Ak Parti)
10-) Ahmet Çalışkan (Ak Parti)
11-) Şehime Kaya (Ak Parti)
12-) Fethi Cin (CHP)
13-) İdris Sümbül (Ak Parti)
14-) Serhat Yavuz Girti (Ak Parti)
15-) Yusuf Karaca (Ak Parti)
16-) Yusuf Sedat Bıçakçı (İYİ Parti)
17-) Hilmi Şimşek (Ak Parti)
18-) Sabahattin Bayram (CHP)
19-) Köksal Saltık (Ak Parti)
20-) Adnan Pala (Ak Parti)
21-) Kadir Kınalı (Ak Parti)
22-) Hüseyin Bayraktar (Ak Parti)
23-) Sinan Bal (CHP)
24-) Adem Kıyak (Ak Parti)
25-) Yıldıray Başlı (Ak Parti)
26-) Muhammed Sandıkçı (Ak Parti)
27-) Vedat Gülden (CHP)
28-) Mehmet Kocabay (Ak Parti)
29-) Yunus Saltık (Ak Parti)
30-) İbrahim Sınırcı (Ak Parti)
31-) Şükrü Bilgin (İYİ Parti)


NOT : EKSİK İLÇELER EKLENECEKTİR!


 

Yorumlar (0)
banner35
-2
sisli
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 27 57
2. Beşiktaş 26 57
3. Fenerbahçe 27 55
4. Trabzonspor 27 51
5. Hatayspor 27 46
6. Alanyaspor 27 43
7. Gaziantep FK 27 43
8. Karagümrük 27 41
9. Göztepe 27 36
10. Antalyaspor 27 35
11. Sivasspor 26 33
12. Konyaspor 26 32
13. Malatyaspor 27 31
14. Kasımpaşa 27 29
15. Kayserispor 26 28
16. Rizespor 27 28
17. Başakşehir 27 26
18. Erzurumspor 27 26
19. Ankaragücü 26 23
20. Denizlispor 26 21
21. Gençlerbirliği 26 21
Takımlar O P
1. Giresunspor 24 53
2. Samsunspor 24 50
3. İstanbulspor 24 46
4. Altınordu 24 44
5. Adana Demirspor 24 42
6. Altay 24 41
7. Tuzlaspor 24 41
8. Ankara Keçiörengücü 24 39
9. Bursaspor 24 34
10. Bandırmaspor 24 31
11. Ümraniye 24 31
12. Adanaspor 24 26
13. Boluspor 24 26
14. Menemenspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 24 19
17. Ankaraspor 24 15
18. Eskişehirspor 24 7
Takımlar O P
1. Man City 27 65
2. M. United 27 51
3. Leicester City 27 50
4. Chelsea 27 47
5. Everton 26 46
6. West Ham 26 45
7. Liverpool 27 43
8. Tottenham 26 42
9. Aston Villa 25 39
10. Arsenal 26 37
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 27 34
13. Crystal Palace 27 34
14. Southampton 26 30
15. Burnley 27 29
16. Brighton 26 26
17. Newcastle 26 26
18. Fulham 27 23
19. West Bromwich 27 17
20. Sheffield United 27 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 24 58
2. Barcelona 25 53
3. Real Madrid 25 53
4. Sevilla 24 48
5. Real Sociedad 25 42
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 25 37
8. Granada 25 33
9. Levante 25 32
10. Athletic Bilbao 24 30
11. Celta de Vigo 25 30
12. Osasuna 25 28
13. Getafe 25 27
14. Valencia 25 27
15. Cádiz 25 25
16. Eibar 25 22
17. Real Valladolid 25 22
18. Deportivo Alaves 25 22
19. Elche 24 21
20. Huesca 25 20