İŞTE CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

Cumhur ittifakı ortağı AK Parti ve MHP’nin 31 Mart Yerel Seçimi için hazırladığı meclis üyeliği adayları açıklandı

SİYASET 19.02.2019, 13:11 19.02.2019, 13:11
İŞTE CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

ADAPAZARI İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 MEHMET YILMAZ
2 NECDET TÖMEKÇE
3 ERBAY KAYATÜRK (MHP)
4 LEVENT TUNÇ
5 RAVDA KEÇEOĞLU YOLCU
6 MEHMET İR (MHP)
7 BEHLÜL BAYRAK
8 ŞAHİN KARAASLAN
9 İLKNUR BAYRAM AKYÜZ (MHP)
10 AHMET MAHMUT KARACA
11 EVREN ÇAKIRSOY
12 FAİK GÜNHAN (MHP)
13 ESRA SERBES
14 HALİT METİN MÜFTÜOĞLU
15 KERİM ERGEZEN (MHP)
16 BESİM KIRATLI
17 ÖZKAN YETİM
18 KAYHAN ALVER (MHP)
19 NİLGÜN AKMAN
20 BAHTİYAR NALBANT
21 İREM SERDAROĞLU (MHP) MÜHENDİS
22 HASAN KARAGÜZEL EMEKLİ/ YAZAR
23 MUSTAFA REŞİT YAZICI MİMAR
24 ALİ EROĞLU (MHP) ÇİFTÇİ
25 İBRAHİM AKÇAM ESNAF
26 TÜRKAN RESÜLOĞLU EV HANIMI
27 SELİM ÖZEN (MHP) SERBEST
28 İLHAN GÜVE YÖNETİCİ
29 SERKAN ESMER İNŞAAT MÜHENDİSİ
30 ERDOĞAN KOCABIYIKLAR (MHP) İŞLETMECİ
31 EFE KUŞDİLİ KİMYAGER
32 SAMİ MEMİŞ ESNAF
33 ÖNDER AKÇAY (MHP) ESNAF
KONTENJAN
1 ADEM ÇALIŞKAN
2 BİLAL KURİŞ
3 CAN DAĞABAKAN
4 YAVUZ MEŞE

AKYAZI İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 UĞUR KILIÇOĞLU
2 MERYEM SAĞLAM
3 MUSTAFA KARAHASAN
4 ERGÜN ÖZTÜRK (MHP)
5 MEHMET ÇAKMAK
6 ABDURRAHİM ATMACA
7 EMRULLAH KUT
8 OSMAN KESİKBAŞ
9 İKSAN ÖZCAN (MHP)
10 HÜMEYRA H. SAYGIDEĞER
11 NACİ ÇAVDAR
12 ABDULKADİR YILDIRIM
13 CEM TUNCER
14 FURKAN ÇAKIROĞLU (MHP)
15 SEVİNÇ ÖZER
16 ENGİN KAYA
17 CEVDET KAZAN
18 AHMET ÇETİN (MHP)
19 SAİT BEŞİR
20 YILMAZ TAŞDELEN
21 RASİM BULCA
22 AHMET ÖZTÜRK
KONTENJAN
ÖZGÜR ÖZMEN
MEHMET ÖZTÜRK
MUSTAFA BİRİNCİOĞLU

ARİFİYE İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 Cüneyt ŞENSOY
2 Aysun GÖZYUMAN
3 Hulusi KARA
4 Veysel ÜNLÜ
5 Sinan ÖZKURT
6 Nuri YAVAŞ
7 Serap YILDIZ
10 Mehmet AYVAZ
11 Vedat Vatansever
12 Orhan AKYÜZ
13 Mustafa TUNA
KONTENJAN
1 Lütfü TANSI
2 Mehmet Erhan ÇETİN

ERENLER İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 Rahmi ŞENGÜL
2 Recep EROĞLU
3 Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu (MHP)
4 Recep YEŞİL
5 Resul Erdoğan YILMAZ
6 Belgin DEMİRAĞ
7 Tarık TAŞ (MHP)
8 Can BEYTER
9 Hakan ARTUL
10 Sezer ŞENGÖZ (MHP)
11 Aysel KİREÇ HAZIROL
12 Ramadan TEZGEL
13 İsa YENİOĞLU
14 Nurgül ADA (MHP)
15 Mustafa KAHVECİ
16 Zeliha AYYILDIZ
17 Mehmet OCAK (MHP)
18 Yakup KARA
19 Arif AKYOL
20 Habib BULUT
21 Osman MERMER (MHP)
22 Cemal BAYRAKTAR
KONTENJAN
1 Serkan CERRAHOĞLU
2 Bilal BEŞKARDEŞLER
3 Ali PALAS

FERİZLİ İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 HALİM KILKIŞ
2 ABDULLAH KAŞKAŞ (MHP)
3 HAKAN DEMİRBAŞ
4 ZEKERİYA KARADENİZ (MHP)
5 MUTLU BÜLBÜL
6 KEMAL ŞAHİNTÜRK
7 MUHARREM SOLAK
8 MEHMET TUNÇ
9 MUSTAFA YAYLA (MHP)
10 FATMA ÖZDEMİR
11 MEHMET BEKAR (MHP)
12 YASİN DURMAZ
13 BAYRAM ALİ ÇUHADAR (MHP)
KONTENJAN
1 RUHİ ŞENOL
2 ABDURRAHMAN KAŞKAŞ

GEYVE İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 HASAN ÇETİNKAYA
2 MEHMET NURİ TANIN (MHP)
3 NİHAT BALTAOĞLU
4 NEŞET ÇAKIR
5 TAHSİN ERTÜRK (MHP)
6 HAYRİ TUNCE
7 ÖZKAN DURSUN
8 MERAL HAMMAZ
9 ADNAN İZMİR
10 ENVER SEDAT MENGENE (MHP)
11 SEZER AKYOL
12 AHMET DİNÇER
13 YAKUP KAMİT (MHP)
KONTENJAN
1 METİN ATALAY
2 SELAMİ ÇOLAK

HENDEK İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 ADEM SEFA
2 YAŞAR AYGÜNEŞ (MHP)
3 RECEP YARICI
4 HAMDULLAH AKÇAY (MHP)
5 FETHİ DAROL
6 TANER YILMAZ (MHP)
7 ŞAMİL KABASAKAL
8 HAMİT İSMAİLOĞLU
9 HASAN HÜSEYİN BIÇAKÇILAR (MHP
10 AZİZ KOÇ
11 HÜSEYİN ÇETİNKAYA (MHP)
12 AHMET DER
13 KAMİL AYGEN (MHP)
14 MERVE CAR
15 FAHRETTİN ÖZTÜRK
16 MURAT MÜLAZİMLER (MHP)
17 ERDEM KOÇOĞLU
18 TAHSİN KIZAR (MHP)
19 REMZİ ALEMDAROĞLU
20 FAZLI AÇIKDENİZ (MHP)
21 AHMET BUĞUR
22 TARIK YAZICI
KONTENJAN
1 LOKMAN İÇÖZ
2 HAMİT CANLI
3 CEMİL İŞNEL

KARAPÜRÇEK İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 MUHAMMED ÇAKIRBAŞ
2 ELMAS KALINTAŞ
3 ZİYATTİN YILDIRIM
4 BURHAN ÖZCAN
5 ENVER DALGIÇ
6 ÖMER İBİL
7 CEMİL EKER
8 AHMET BURNAZ
9 İLHAN YÜKSEK
10 RAMİS ÇİFTÇİ (MHP)
KONTENJAN
1-SEFER ÇORUHLU

KARASU İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 YAKUP AYAR
2 İSMET YAVUZYİĞİT
3 FATİH ŞENTÜRK (MHP)
4 ESRA BIYIKLIOĞLU
5 MURAT KAÇAR
6 OKTAY YAZICI (MHP)
7 HÜDAVER AGUN
8 ZEKERİYA DURMAZ
9 SABRİ ASLANBAY
10 İSMET GÜNAYDIN (MHP)
11 ABDULKADİR ŞAMLIOĞLU
12 MEHMET BEREBEROĞLU
13 HASAN HOCAOĞLU (MHP)
14 SEZAİ AŞIK
15 LEMAN YANMAZ
16 MEHTAP ALBAYRAK (MHP)
17 YILMAZ YILDIZ
18 EMİN DEMİRCİ
19 ABDULLAH ŞAHİN
20 TALHA ENES ELMACI (MHP)
21 MELAHAT AYDIN
22 OKTAY SÖZER
KONTENJAN
1 HÜSEYİN EMANET
2 ALİ ŞAKAR
3 SERDAR FİLİZFİDANOĞLU

KAYNARCA İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 SEÇKİN AKCAN
2 AZMİ ÇELEBİ
3 ALİ KÜRECİ (MHP)
4 ALİ AKGÜNOĞLU
5 HATİCE TÜRKIYISI
6 ŞERİF ALİ AKGÜN (MHP)
7 İLHAN AKCAN
8 OKAN PEKTAŞ
9 KADİR AKTAŞ
10 AHMET TÜRK (MHP)
11 MEVA ERYİĞİT
12 EMRE ÖZDEMİR
13 CEMİL İSKENDER (MHP)
KONTENJAN
1 RECEP BOĞAZ
2 FURKAN ONKUN

KOCAALİ İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 ENVER ÇELİK
2 EMRE YILMAZ
3 SEVGİ SERDAR
4 SERDAR GÜL (MHP)
5 CAFER ERİŞ
6 ABDULHAMİT BAĞ
7 MEHMET ALEMDAR
8 BATIKAN ZORBEY TURGUT (MHP)
9 AHMET AYGIN
10 ERDAL BÜYÜKKAYA
11 HASAN KILIÇ
12 TUĞRUL ÇATALBAŞ (MHP)
13 HACI İBRAHİM GÜL
KONTENJAN
1 ZEKİ KANBUR
2 MEHMET ŞANLI

PAMUKOVA İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 Murat ÖZDEMİR
2 Nedim İHTİYAR
3 Halil ÖZ
4 Erol AKALIN
5 Hakan IHLAMUR
6 Talip KONT
7 Yavuz İRİ
8 Şükür SALİH (MHP)
9 Abdullah KÜÇÜKMANİSA
10 Özcan SEVİNÇ
11 Mesut KESKİN
12 Esra GÜLTEKİN
13 Ali ÇALIK
KONTENJAN
1 Tacettin EFE
2 Yusuf Ziya BİLALOĞLU

SAPANCA İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 Fahri Arkan
2 Mustafa Yıldız
3 ATİLLA EKER (MHP)
4 Büşra Duygu Alptekin
5 Enes Serdar
6 ELİF UZUN (MHP)
7 Etem Tiryaki
8 Cemal Topçu
9 Alperen Durmaz (MHP)
10 Ayşe Kösemen
11 Bilal Serdaroğlu
12 MURAT ERSOY (MHP)
13 Gülcan Cebeci
KONTENJAN
1 Ömer Susran Hunca
2 Abdullah Şahin

SERDİVAN İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 CEMİL KOCACIK
2 ERCÜMENT BERBER (MHP)
3 SONER YILDIZ
4 HÜSEYİN HALDIZOĞLU
5 SELAHATTİN YILDIRIM (MHP)
6 AHMET ÇALIŞKAN
7 ŞEHİME KAYA
8 İDRİS SÜMBÜL (MHP)
9 SERHAT YAVUZ GİRTİ
10 YUSUF KARACA
11 HİLMİ ŞİMŞEK (MHP)
12 KÖKSAL SALTIK
13 ADNAN PALA
14 KADİR KINALI (MHP)
15 HÜSEYİN BAYRAKTAR
16 ADEM KIYAK
17 YILDIRIM BAŞLI (MHP)
18 MUHAMMED SANDIKÇI
19 MEHMET KOCABAY
20 YUNUS SALTIK (MHP)
21 İBRAHİM SINIRCI
22 METİN KOCABEY
23 HAKAN GENÇ (MHP)
24 NECMİ KARDEŞ
25 İBRAHİM YILMAZ
26 HALİM ATALAR (MHP)
27 HASAN GÜZEL
28 HASAN KOÇYİĞİT
KONTENJAN
1 RIDVAN ELTURAN
2 ADEM KÜMBET
3 SELVET KARAOĞLU

SÖĞÜTLÜ İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 NECMETTİN ALPER
2 ERDOĞAN ŞİNASİ ÇİFTÇİ (MHP)
3 ADEM FİDAN
4 ŞUAYİP GEYVE (MHP)
5 ÇİĞDEM BAŞKAN
6 ÖZKAN DÖNMEZ
7 RECEP KARASU (MHP)
8 ORKUN ÖZDEMİR
9 ERCAN KARACA (MHP)
10 ENVER GÖRGÜN
KONTENJAN
1 MEHMET AKKAŞ

TARAKLI İLÇE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
1 RUHİ AVDAN
2 Atıf ÖZEN
3 HÜSEYİN ÖZEN
4 KAZIM ERKARA (MHP)
5 MUSTAFA KAYNAR
6 İSMAİL PEKMEZ (MHP)
7 İBRAHİM GÜNAY
8 ALİ ÇAMDİBİ
KONTENJAN
1 FARUK NALÇACI

Yorumlar (0)
banner35
-2
sisli
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 27 57
2. Beşiktaş 26 57
3. Fenerbahçe 27 55
4. Trabzonspor 27 51
5. Hatayspor 27 46
6. Alanyaspor 27 43
7. Gaziantep FK 27 43
8. Karagümrük 27 41
9. Göztepe 27 36
10. Antalyaspor 27 35
11. Sivasspor 26 33
12. Konyaspor 26 32
13. Malatyaspor 27 31
14. Kasımpaşa 27 29
15. Kayserispor 26 28
16. Rizespor 27 28
17. Başakşehir 27 26
18. Erzurumspor 27 26
19. Ankaragücü 26 23
20. Denizlispor 26 21
21. Gençlerbirliği 26 21
Takımlar O P
1. Giresunspor 24 53
2. Samsunspor 24 50
3. İstanbulspor 24 46
4. Altınordu 24 44
5. Adana Demirspor 24 42
6. Altay 24 41
7. Tuzlaspor 24 41
8. Ankara Keçiörengücü 24 39
9. Bursaspor 24 34
10. Bandırmaspor 24 31
11. Ümraniye 24 31
12. Adanaspor 24 26
13. Boluspor 24 26
14. Menemenspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 24 19
17. Ankaraspor 24 15
18. Eskişehirspor 24 7
Takımlar O P
1. Man City 27 65
2. M. United 27 51
3. Leicester City 27 50
4. Chelsea 27 47
5. Everton 26 46
6. West Ham 26 45
7. Liverpool 27 43
8. Tottenham 26 42
9. Aston Villa 25 39
10. Arsenal 26 37
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 27 34
13. Crystal Palace 27 34
14. Southampton 26 30
15. Burnley 27 29
16. Brighton 26 26
17. Newcastle 26 26
18. Fulham 27 23
19. West Bromwich 27 17
20. Sheffield United 27 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 24 58
2. Barcelona 25 53
3. Real Madrid 25 53
4. Sevilla 24 48
5. Real Sociedad 25 42
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 25 37
8. Granada 25 33
9. Levante 25 32
10. Athletic Bilbao 24 30
11. Celta de Vigo 25 30
12. Osasuna 25 28
13. Getafe 25 27
14. Valencia 25 27
15. Cádiz 25 25
16. Eibar 25 22
17. Real Valladolid 25 22
18. Deportivo Alaves 25 22
19. Elche 24 21
20. Huesca 25 20