YAŞAM HABERLERİ Bu haber 532 kez okundu
21 Ocak 2020, Salı - 11.50

Şiir dolu mutluluk

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından desteklenen ve Melek Nişancı Huzur evi sakini 72 yaşındaki Şakir Alimoğlu tarafından kaleme alınan Şiir Gözler isimli kitap okuyucuyla buluşuyor.

Şiir dolu mutluluk

YOĞUN KATILIM
Hendek Melek Nişancı Huzur Evinde İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından, “Her İlmekte Bir Sevgi” programı düzenlendi. Vali Ahmet Hamdi Nayir'in eşi Münevver Nayir’in de katıldığı programa Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Hendek Emniyet Müdürü Şevket İlhan, İlçe Sağlık Müdürü Burcu Başaran Güngör, ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, huzur evi sakinleri ve gönüllüler katıldı. 

1/3
Şiir dolu mutluluk
Şiir dolu mutluluk


HEDİYELER 
Programda kısa bir konuşma yapan Burcu Başaran Güngör, “Proje paylaşmanın ve dayanışma duygusunun topluma yansıtılmasını hedeflemektedir. Ele Emeği ile örülen yüzlerce kaşkol ve atkı bize ulaştırıldı. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. Canlı müzik eşliğinde şiirler okunan programda kapsamında plaket töreni düzenlendi. Programda ayrıca projeyi destekleyen video gösterimi yapıldı. Ardından huzur evi sakinlerine ele emeği ile örülen kaşkol ve atkılar dağıtıldı. 

2/3
Şiir dolu mutluluk
Şiir dolu mutluluk


ŞİİR KİTABI DESTEĞİ 
Program sonunda 72 yaşındaki huzur evi sakini Şakir Alimoğlu tarafından yazılan, ‘Şiir Gözler’ isimli şiir kitabı tanıtıldı. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından desteklenen şiir kitabı Alimoğlu’nu çok mutlu etti. Şakir Alimoğlu Başkan Babaoğlu’na vermiş olduğu destek nedeniyle çok teşekkür etti.

3/3
Şiir dolu mutluluk
Şiir dolu mutluluk

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...