YAŞAM HABERLERİ Bu haber 447 kez okundu
24 Eylül 2013, Salı - 11.00

ŞENLİKLERE BÜYÜK İLGİ

Abhazya’nın 20. kurtuluş yıldönümü etkinliklerine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Zafer Koşusu ve halk oyunları gösterilerini izledi

ŞENLİKLERE BÜYÜK İLGİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Akbalık Köyü’nde düzenlenen Abhazya’nın 20. Kurtuluş Yıldönümü etkinliklerine katıldı.
Tarım ve Köy işleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Büyükşehir Belediyesi ile birçok kamu ve özel kurumun destek verdiği şenliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra Vali Mustafa Büyük, AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, CHP Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye Ziraat Odaları Başkanı Şemsi Bayraktar, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Kuzuluk Belediye Başkanı Bilal Soykan, Sakarya Kafkas Kültür Derneği Başkanı Orhan Sarı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen etkinlikler kapsamında halk oyunları gösterileri ve at yarışları düzenlendi. 5 kategoride tertip edilen yarışlar kıyasıya bir mücadeleye sahne olurken Zafer Koşusu’nda dereceye girenlere ödüllerini Vali Mustafa Büyük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu takdim etti.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...