GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 718 kez okundu
23 Eylül 2020, Çarşamba - 17.24

‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası müşterek meslek komiteleri toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Unutmayalım ki; iş dünyası olarak biz, bu şehrin gerçek sahipleriyiz” dedi

‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda meslek komitelerinin birbiri ile ilişkisini geliştirmek, sorunlarını öğrenmek ve çözüm bulmak adına yılda iki defa düzenlenen müşterek meslek komiteleri toplantısının 2020 yılı ikinci toplantısı video konferans olarak gerçekleştirildi. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’in oda hizmet binasından katıldığı toplantıya 34 meslek komitesi temsilcileri ve meclis üyeleri iştirak etti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ,
“Covid-19 sürecinde hepinizle sürekli iletişimdeydik. Üyelerimizin sorunlarını, süreçte yaşadığı sıkıntıları hep birlikte ele alarak çözmeye gayret ettik. Büyük sıkıntılara rağmen SATSO meclisi, komiteleri, komisyonları ve personeli ile düzenli çalışmaya devam ediyor. Unutmayalım ki; iş dünyası olarak biz, bu şehrin gerçek sahipleriyiz.

Bu şehrin her konusunda söz hakkımız varsa, görüşleri alınan bir kurum olarak itibarımızı yükseltmeye devam ediyorsak, bunlar sizin sayenizdedir. Biz bu gücü sizlerden, yani sektörünün sorunlarına hakim, şehrine sahip çıkan komitelerimizden alıyoruz. Yaklaşık 2 yıldır devam eden Sakarya Stratejik Plan çalışmalarımızı tamamladık. Şehrimizin temel konularında yol haritamızı belirledik. En kısa zamanda hep birlikte bu çalışmanın lansmanını yapmayı planlıyoruz” dedi. Başkan Altuğ’un konuşmasının ardından komite başkanları, komite üyeleri ve meclis üyeleri sektörel sorunlarını, görüşlerini ve çözüm önerilerini dile getirdi.

1/3
‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’
‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’
2/3
‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’
‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’
3/3
‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’
‘Şehrin gerçek sahipleriyiz’

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...