SPOR HABERLERİ Bu haber 258 kez okundu
22 Şubat 2020, Cumartesi - 08.54

Şampiyondan ziyaret turları

Avrupa Karate Şampiyonu olan Hendek Karate Kulübü sporcusu Ömer Faruk Ateş, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır’ı ve Hendek Cumhuriyet Savcısı Sebahattin Erkaya’yı ziyaret etti

Şampiyondan ziyaret turları

KAYACIK EŞLİK ETTİ
Macaristan’da düzenlenen 47. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonasında, Avrupa Karate Şampiyonu olan Hendek Karate Kulübü sporcusu Ömer Faruk Ateş ve Hendek Belediyesi ve Milli Takım Antrenörü Karate Antrenörü Nurkan Kayacık ile birlikte Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır’ı ve Hendek Cumhuriyet Savcısı Sebahattin Erkaya’yı ziyaret etti.

SAVCI ERKAYA KUTLADI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hendek Cumhuriyet Savcısı Sebahattin Erkaya, “ Elbette ki bu başarıları elde etmek büyük gayret ve özveri gerektiriyor. Kardeşimizin başarısı gençlerimizi de spora teşvik edecektir. Uluslararası arenada, böylesi önemli şampiyonada ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandıran ve İstiklal Marşımızın dinletilmesini sağlayan Ömer Faruk Ateş’i, Antrenörümüz Nurkan Kayacık’ı ve ailesini bir kez daha tebrik ediyor, sporcumuzu yetiştiren antrenörlerimizi ve teknik heyeti yürekten kutluyorum" diye konuştu.

ACIR’DAN TEBRİK
Gençlerin spor ile uğraşmalarından dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Halil İbrahim Acır “Türk Bayrağı’nı göndere çektirdiği için Ömer Faruk’u tebrik ediyorum. Bu bizim için büyük bir onurdur.  Bu başarısı bizi onurlandırdı. Ümit ediyorum ki bu başarın artarak devam edecektir. Gençlerimiz boş zamanlarını buna benzer faaliyetlerle geçirsinler. Biz zaman maddi ve manevi yanlarında olmaya hazırız. Şampiyonumuzu tekrar kutluyor, uluslararası şampiyonlarda da ilçemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil edeceğine inanıyorum.” dedi.

KAYACIK TEŞEKKÜR ETTİ
Şampiyon Ömer Faruk Ateş’in, gelecek de daha büyük başarılar yakalayacağını belirten Antrenör Nurkan Kayacık "Ömer Faruk’un bu başarısı bizleri sevindirirken, mücadele sonunda şanlı Türk bayrağımızı göndere çektirmesi bizleri ve yüce Türk milletimizi gururlandırdı. Ömer Faruk, kendisini bu işe adadı ve daha birçok başarıya da imza atacağına eminim. Bizlere inanan ve her zaman yanımızda olan sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

1/4
Şampiyondan ziyaret turları
Şampiyondan ziyaret turları
2/4
Şampiyondan ziyaret turları
Şampiyondan ziyaret turları
3/4
Şampiyondan ziyaret turları
Şampiyondan ziyaret turları
4/4
Şampiyondan ziyaret turları
Şampiyondan ziyaret turları

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...