SPOR HABERLERİ Bu haber 519 kez okundu
29 Haziran 2020, Pazartesi - 11.51

“Samimi bulmuyorum”

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, yaptığı açıklama ile federasyon kararına tepki gösteren 2’nci ve 3’ncü Kulüpler Birliği’ne “Samimi bulmuyorum” diyerek tepki gösterdi

“Samimi bulmuyorum”

“ADALETLİ BİR KARAR”
Federasyonun aldığı kararın adaletli olduğunu belirten Yıldırım, “Federasyonun adaletli bir karar aldığını düşünüyorum. Birçok takım mağdur olacaktı. Aylarca emek veriliyor ve bir kararla bu emeklerin hiç edilmesi saçma olurdu. Kulüpler Birliği’nden yapılan açıklamayı ve öne sürdükleri bahaneleri samimi bulmuyorum. Oynamak istemedikleri için bahanelere sığınıyorlar. Federasyonun, Kulüpler Birliği’nin bu objektif olmayan yaklaşımını değerlendireceğini zannetmiyorum” dedi.

“EMEKLERİMİZ BOŞA GİTMESİN”
Haftalar önce çalışmalara başladıklarını belirten Yıldırım, “Biz haftalar önce çalışmalara başladık lige hazır olabilmek için. Bizim gibi çalışmalara başlayan takımlar da var, iptal kararını bekleyip antrenmanlara başlamayanlar da. Oynanamasaydı emeklerimizi de boşa gidecekti. Bence alınabilecek en doğru karar alındı ve devam kararı çıktı. Bu saatten sonra da federasyon aynı duruşu göstermeli ve maçlar oynanmalı” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...