SPOR HABERLERİ Bu haber 449 kez okundu
16 Ocak 2020, Perşembe - 14.14

Sakaryaspor'a Amatör Destek

Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri Sakaryaspor'un 1965 yılına özel forma kampanyasına destek verdi

Sakaryaspor'a Amatör Destek

BAŞKAN TAKDİM ETTİ
Sakaryaspor yönetim kurulunun başlattığı özel kampanya formasına bir katkı da Sakarya Amatör Futbolcular Derneğinden geldi. Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş ve ekibi Sakaryaspor özel formasını alarak katkı verdi. 54 numaralı Yeşil-Siyah formasını alarak, birlik ve beraberlik hareketinde ki yerini aldı.

“ÇİFTE MUTLULUK YAŞARIZ”
Sakarya AFD Başkanı Ömer Bektaş, yeşil-siyah forma, arma etrafında tüm kesimlerin buluşması gerektiğinin altını çizerek "Sakaryaspor şehrin en önemli markası. Bugün küslük, siyasi renkleri, kavgaları ve hataları bir kenara bırakarak Sakaryaspor etrafında herkesin bir arada olma zamanıdır. Forma destek kampanyası hareketinde bizde bir kıvılcım olduk. Bu kıvılcım ateşe, ateş den köze dönmeli. Kadınlar 2.liginde mücadele eden ve şehrimizi Sakaryaspor gibi temsil etmeye çalışan Sakarya Voleybol Spor Kulübü olarak şu an şehrimize 13 maçta 13 galibiyet kazandırdık. 1. Lige çıkarak, kupayı getirmek istiyoruz. Umarım Sakaryasporumuz da şampiyonluk kupasını Şehrimize getirir ve çifte mutluluk yaşarız, yeni sezona 1.ligler de başlarız.” dedi.

GENÇ’TEN TEBRİK
Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç “Bugün değerli dostum Sakarya AFD ve Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş ve yönetici arkadaşlarla bir araya geldik. Spor, şehir ve gelecek üzerine konuştuk. Kendisi iyi bir spor adamı ve aynı zorlukları paylaşıyoruz. Bu bağlam da ikimizde birbirimizi iyi anlıyoruz. Sakarya AFD olarak kendileri özel formamızdan alarak iyilik harekâtında ki yerlerini aldılar. Kendilerine teşekkür ediyor ve Sakarya’mızın Voleybol branşında başarıyla temsil etmelerinden dolayı kutluyorum" dedi.

1/2
Sakaryaspor
Sakaryaspor'a Amatör Destek
2/2
Sakaryaspor
Sakaryaspor'a Amatör Destek

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...